Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden talep: Plaka google'da indekslenmesin

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar, plakamızı google'da arattıgımızda foruma ait mesajlarımız, adımız vs bilgiler çıkmakta, hoş bir durum değil.. Bu durumun düzeltilmesini yönetimden ve site webmestarımızdan talep ediyorum. Yoksa plakayi silecem :)

katılıyorum ender abi :)

Bir kaç ayar var onları deneyeceğim. Üye olmayan profilinizi göremeyecek. Üzerinde çalışıyorum hallederim gün içinde. :)

Forumu 3 gün sonra felan 1 gün kullanıma kapatacağım siteyi ağır bakıma sokuyorum :=) o zaman bütün bu ayarları yapacağım profilinizi silmenize gerek yok arkadaşlar. Çözümünü buldum şimdi yapsamda fayda etmez çünkü silinir yaptıklarımız.

Arkadaşlar hallettim bunu da söylemeyi unuttum bilginiz olsun. Üye olmayan hiç kimse sizin bilgilerinizi göremez. Dolasıyla google botlarıda göremeyecektir. 2-3 gün içinde google'den kayıt silme işlemini de gerçekleştireceğiz :)

Geri
Üst Alt