Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Ankara / Anıtkabir İsteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Evet arkadaşlar SCW ailesi olarak eğleniyoruz, gülüyoruz güzel dostluklar arkadaşlıklar yaşıyoruz. Safranbolu, Kartepe derken sırada Abant Organizasyonlarımızla tekrardan birlikte olacağız. İstanbul'daki buluşmaları saymıyorum bile hemen hemen her gün görüşüyoruz yada görüşen arkadaşlarımız var.

Scw olarak Abant tan sonraki durağımız Anıtkabir olsa Hem Anakarada ki arkadaşlarımızı ziyaret ederiz. Hem de gurur duyduğumuz bir Türk genci olarak Ata'mızı mabedinde ziyaret ederiz.

Yönetimde uygun görürse böyle bir isteğim mevcut Yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar

Can sen benim içimimi okuyosun kardeşim ... :)

Bu fikir benimde aklımda vardı lakin ben mayıs ayı gibi daha güzel olacağını düşünüyorum:)

xx

Güzel bir organizasyon olacağına şüphe yok..Ama bunu özel bir günde yapmak tercihim..O günlerde yapalım..:eek:key:

23 Nisan Cumartesi
19 Mayıs Perşembe
30 Ağustos Zafer Bayramı Salı

Kardeşim bizim kalplerimiz bir atıyor haberin yok :) beni çok derin bi noktadan ateşledin :) En fazla Hassas olduğum konulardan biri bu ki dövmelerden de biliyorsun birinde bi tane birinde bir tane imzası var :)

10 Kasım gibi içinden geçiyor sanırım Hasan abicim ama o günlerde ciddi kalabalık oluyor. Ve sonuçta aile olarak gelicek arkadaşlarımız olacak Yengeler Çocuklar Üşümesinler :)

Boludan sonraki ilk organizasyon olabilir...hem havalarda sınır biraz..

tarihler yada zaman bana uymuyor gidenlere yolları açık olsun

Daha farklı daha radikal bir önerim olcak selaniğe gidelim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt