Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol hakkında yardım

@ismaiL bn inegölden pazaryerine gidecektim her zaman inegöl-bozüyük- pazaryeri buda yaklasık 65-70 km yapıyordum malum oranın yolu düzgün ve rahat. Gelelim baska yol denemeye inegölden pazaryerine direk yok ve tabelaları takip edersek orası daha kısa 50-55km bir gün buradan gitmeye karar verdim ve o kadar pişman oldum mi sanki karadenizin dar yolları dağlık ve yok denecek kadar düz yol yok... Üstüne geceydi ve çanakkaleden inegöle kadar hic yorulmayan sıkılmayan ben o 50-55 km de sanki üzerimden tır gecmis gibi yorulmustum. Demek istediğim şudur ki ana yoldan şaşmayın kardeşim kestirme yollar köylerin kasabaların içinden geciyor ve düz yol yok hep dağlık.. Bu bnm görüşüm tabi kimi insan öyle yolları sever ben düz yoldan yanayım düz olsun km si fazla olsun sorun yok:)

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Peki o gittiğiniz yol kaymak gibi olsaydı ne olacaktı. Denediniz gördünüz. Bir daha denemezsiniz. Keşke dememek için denemek lazım. Belki o yolda çok güzel mekanlar göreceksiniz, belki köylülerle sohbet edeceksiniz, belki de cidden çok kötü olacak. Ama denemeseydiniz o yol içinizde hep kalacaktı . . .

Mutlaka denedik gördük:) macera arayan icin süper bir yol bi köyde dur kahvede cay ic yola devam et büyük keyif verir ama biz sırf kestirme olsun zamandan kazanalım die girdik tam tersi zarar ettik:) yol kısaldı zaman uzadı

@gkhn1907 hangi güzergahı tercih ettin deneyimlerinden bahseder misin? Bizimde yolumuz düşer belki oralara aklımızda bulunsun..

hahahah valla bende navi magdurlarından biriyim sora sora gitmek en mantıklısı hahah :D
Bir yolu çalışma dolayısıyla komple uçurmuşlar, navigasyon oradan götürmeye çalışmıştı beni, uçurumdan aşağıya gidecektim takip etseydim :) Ve bu istanbul içiydi :)

Navigasyona güven olmaz dostum:)

Geri
Üst Alt