Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol hakkında yardım

641ae6b0c1318acc0863af4a20225b76.jpg

Navigasyonlar hep en kısa yolu seciyor bndekinde yol güzergah secimi yok en iyisi telefonlardaki google haritalar :)

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Navigasyonlar hep en kısa yolu seciyor bndekinde yol güzergah secimi yok en iyisi telefonlardaki google haritalar :)

Google map mevcut konumu takip etmiyor öyle aptal bi durumu var elinle hep sürüklemek zorunda bırakıyor seni yoksa google map'i bende seviyorum.

Ben hanıma veriyorum özellikle sehir icinde gidexgim yere giderkeb o tarif ediyor :) sizde ko-pilot yapabilirisniz eşinizi:) büyük kolaylık oluyor ve sasırtmıyor google mağ

• Beğen
Valla bizde öyle ama bazen işe yarayınca mecbur katlanıyoruz kardeşim:)

• Beğen
Valla bizde öyle ama bazen işe yarayınca mecbur katlanıyoruz kardeşim:)

Mümkünse koltuğuda en geri at :) elleri kolları hiç durmuyo yk saçlarını düzeltiyolar yok çantalarıyla uğraşıyorlar falanda falan bitmez moruk :)

Geri
Üst Alt