Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bilgisayarı ve hız sabitleyici

Ben yaptırdım 2010 elegance donanıma sahip aracıma. Herhangi bi sıkıntı yok orijinal bi donanım sonuçta. Çokta memnunum her ikisinden de. 2015 yazında yaptırdım. Kollari Çin'den aldım. Vural oto da montaj yaptırdım 200 liraya

Burda önemli olan beynin numarası. Sonu 87 olana oluyordu sanırım. 86 olana olmuyor. 2010 da üretilen bi çok referance donanımı 86 idi. Onunla beraber değişince çok aşırı pahalı oluyordu.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle Selamın Aleyküm İbiza reference a yol bilgisayarı ve hız sabitleyici montajı yaptıran arkadaşlar var mı varsa randıman alabildi mi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bildiğim var daha önce konusuda vardı araştırırsanız bulursunuz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Selamın Aleyküm forum ailesi :) ben erzincanda yaşıyorum görev gereği de Erzincan dan uzun zamandır çıkamıyorum 2014 ibizam var buna hız sabitleyici ve yol bilgisayarı montajı yaptırmak istiyorum bir vildiği tanıdığı olan varsa bu kardeşinize yardımcı olabilir misiniz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Fatih bey ben de erzincandayım ben de de vardı 2014 referans attırmıştım arkadaşım var isterseniz yardımcı olabilirim
[doublepost=1490156721,1490156568][/doublepost]Hatta sadece onunla kalamdım vites topuzunu felan da orjinal ışıklı yaptırdım erzincanda çok şık durdu
[doublepost=1490157172][/doublepost]FB_IMG_1490157100563.jpg FB_IMG_1490157121958.jpg

Geri
Üst Alt