Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol Arkadaşıma Veda Ettim

Pesimistanblue

Kayıtlı Üye
Bugün tamı tamına 3.5 senedir tüm kahrımı çeken İbizama veda ettim. Bir genç kardeşim geldi aldı gitti, ardından bakarken baya kötü hissettim... Araba satmak zormuş abiler, baya zormuş. Bu kadar senedir sorduğum sorulara içtenlikle cevap veren, yardımını esirgemeyen forum üyelerimize teşekkür etmek istedim.
4c2ecb855b4ef60db671e3416010b872.jpg

Lenovo P70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün tamı tamına 3.5 senedir tüm kahrımı çeken İbizama veda ettim. Bir genç kardeşim geldi aldı gitti, ardından bakarken baya kötü hissettim... Araba satmak zormuş abiler, baya zormuş. Bu kadar senedir sorduğum sorulara içtenlikle cevap veren, yardımını esirgemeyen forum üyelerimize teşekkür etmek istedim.
4c2ecb855b4ef60db671e3416010b872.jpg

Lenovo P70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlısı olsun...Daha iyileri nasip olsun..

Hayırlı olsun. Benzer seylerı cogu kısı yasamıstır.bende ılk sıfır aracımı aldıgımda ve ardımdan sattıgımda bıraz burukluk olmustu. Ama zamanla baska araclar alıp sattıkca eskı duygu kalmıyor. Bu duygu sadece surus zevkı yasatabılen surucu ıle bag kurabılen araclarda olmaya baslıyor.

Geri
Üst Alt