Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yokuş kalkış desteği yardım lütfen (konu kilit)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yokuşun eğim derecesine ve frene basış dozuna göre de devreye girmeyebilir.Yani fazla eğimli değilse veya frene sonuna kadar tam basmadıysanız devreye girmemiş olabilir...
Ciddi eğimli bir yerde test ettim frene de her şekilde bastım fakat sonuç aynı oldu ne yazık ki, servise gidecek hiç zaman yok fakat bir zaman yaratıp gittiğimde sonucu sizlerle de paylaşacağım.

Benim leonda öyle bir sorun olmuyor hiç bir zaman. Özellikle avm çıkışlarında yukarı çıkarken frene basıp yokuş yukarı beklemek zorunda kalıyorum. Ayağımı çektiğimde kesinlikle geriye kaydırmadı hatta devri biraz yükseltip ileri gitmeme yardımcı bile oluyor.

Sent from my iPad using Tapatalk

takip işini bıraktım başka forumlarda çare arıyor,konuyu bırakıp başka yerlerde online olan arkadaş bizden değildir.konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt