Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yerli Otomobil Üretimi hak. Düşünceler

Cani gönülden istiyorum yerli ve milli bir otomobilimiz olmasi...
Fakat biz kendi tasarımcı ve mühendislerimizin geliştirdiği bir arac yerine baskalarinin tekno ve tasarımlarini kullanıyoruz..bununda bizim icin faydali olmayacagini hazira konup bu isin yürümeyeceğini düşünüyorum...
En basitinden altay tankini ben milli olarak biliyordum fakat o bile değilmiş motoru amerikan teknoloji yide koreden hyundai rotten den almisiz..bize milli olarak bi ismi birde burda birleştirmesi kalmış..ben böyle bisey istemiyorum...teknoloji tasarim motor v.b bütün herşeyi ile bir yerli otomobil istiyorum cani gönülden hemde...
Ins gerçek manada bir yerli ve milli bir araca en kisa zaman da sahip oluruz..
Saygılarımla...

sanki bir ara İMZA adı altında da bir araç üretiyorduk 2000li yıllarda
hatta Jet Fadıl mı neydi galiba yatırımcısı

bizde marka hastalığı oldugu sürece ithal arabalardan vazgecmeyiz.mesela 200 bin euroluk mercedesi en az 3/1 i kadar vergi ödeyip alan vatandaşlarıyız.yerli otomobil diye almak zorunda da değilim zaten seatdan vazgecmem.

abilerim Saab herkes 'in bildiği kaliteli bir araç eğer bu platform üzerinde devam ederek üstüne biraz daha eklentiler yapılabilirse ekstra güvenlik paketleri gibi ben bu aracın başarılı olacağına inanıyorum hatta hep şunu söylemekteyim devlet artık tüm araçları buna en üst ve en alt kademesi dahil bu araçları kullanırsa bende alıp kullanacağım ülkemin üretimine sahip çıkmak için bu araçtan kullanacağım

Aynen ilk olarak tüm devlet araçlarının yerli malı olması lazım ki millete bi güven gelsin

Geri
Üst Alt