Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni yüzüyle 78BB699

Maşallah kardeşim, Karaoğlan şahane olmuş. Sahibinden e hemen ilanda vermişsin :) yanlız cant elzem duruyor bilgin olsun. :) Kazasız, belasız inşallah...

sağolasın habil hocam.evet jantsız biraz yavan duruyor ama ona da sıra gelecek ;) verdim de satılır bi fiyat yazmadım zaten gidecekse de deysin gittiği fiyata :) yalnız 1 günde 432 kişi bakmış eminim bunların 400 ü bizim sitedir puhaha

sağolasın habil hocam.evet jantsız biraz yavan duruyor ama ona da sıra gelecek ;) verdim de satılır bi fiyat yazmadım zaten gidecekse de deysin gittiği fiyata :) yalnız 1 günde 432 kişi bakmış eminim bunların 400 ü bizim sitedir puhaha

iyi araba iyi fiyat, alan alır :eek:key: evet benimde dikkatimi çekti kaç kişi bakmış diye, şaşırdım valla :) hastası çok bu meretlerin

iyi araba iyi fiyat, alan alır :eek:key: evet benimde dikkatimi çekti kaç kişi bakmış diye, şaşırdım valla :) hastası çok bu meretlerin

34.5 i gördü bakalım :) bu arada senin sislerin markası ne hocam? beyazlığı güzel.ben bir türlü tutturamadım şu sisleri yine patladı :confused:

leon olsun tamponsuz olsun boyasız olsun:D allah kaza bela vermesin aracın çok güzel. . .

hayırlı olsun seçkin sonunda muradına ermişsin :) bence ön panjuru bal petegi panjur ve R logosu yap benım black tiger daki gibi o zaman daha çekici olur emin ol :eek:key:

hayırlı olsun seçkin sonunda muradına ermişsin :) bence ön panjuru bal petegi panjur ve R logosu yap benım black tiger daki gibi o zaman daha çekici olur emin ol :eek:key:

sağolasın abi.panjurda kararsız kalmıştım logo iptali yapsam mı yapmasam mı diye.şimdilik böyle deniyeyim dedim ama senin söylediğin koordinasyon daha hoş olur gibi.biraz böyle gezeyim bakalım.

34.5 i gördü bakalım :) bu arada senin sislerin markası ne hocam? beyazlığı güzel.ben bir türlü tutturamadım şu sisleri yine patladı :confused:

Kayseriden Okan adlı arkadaşım hediye etti sisleri, o monte etti. Sanırım Philips markası ama teferruatını bilmiyorum inan kardeşim :) 34.5 çook iyi fiyat, gerçi masrafında çok. karşılarmı bilmiyorum. hayırlısı olsun...

Geri
Üst Alt