Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni yıl muayene ücretleri

Emree3825

Kayıtlı Üye
Yeni yılda muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme geliyor

Ekli dosyalar

• BB9ACA35-D1CA-43DB-89EC-5E58302617A1.png
    BB9ACA35-D1CA-43DB-89EC-5E58302617A1.png
    33.9 KB · Görüntüleme: 72
Şimdi asgari ücret 1603 lira oldu diye sevinenler varol paşam diye bağıranlar zamlardan sonrada ağlaşacak ya ona ne diyeceğimi bilmiyorum.. çay kaşığıyla verip kamyonla alıyorlar at gözlüklülerde seviniyor

Üretmeyen tüketen, yani ithalatı ihracından çok olan, hali hazırdaki ihraclarıda katmadeğeri düşük niteliksiz ürünlerden oluşan bir ekonomi zayıf bir ekonomidir. Ve böylesi zayıf ekonomilerde asgari ücrete zam demek; enflasyonun yükselmesi (Alım Gücü Düşüşü) demek.
Dolayısıyla cümleten şimdiden geçmiş olsun.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Altimizdaki 80bin liralık oyuncakla bir kafeye gidip içtiğimiz bir kahve ve suya 20 lira veriyoruz sonrada muyane ücretine gelen 20 küsür liralık zammı çok görüyoruz... ilginç ülkeyiz vesselâm....

Sana katılıyorum. Herşeye zam geliyor. Hemde öyle böyle zamlar değil. Milletin buna gıkı çıkmazken söz konusu bu türşeyler olunca aşırı tepkisel oluyor.
Ülke sosyo-ekonomik çöküntü yaşarken cam filmi yasağı için ortalık ayağı kaldırıldı...

Altimizdaki 80bin liralık oyuncakla bir kafeye gidip içtiğimiz bir kahve ve suya 20 lira veriyoruz sonrada muyane ücretine gelen 20 küsür liralık zammı çok görüyoruz... ilginç ülkeyiz vesselâm....

Ustam haklısınız ama o 80 bin liralık oyuncağımız 2016 yılında sıfırı 65 bin liraydı şuan sıfırının fiyatından haberiniz varmı bilemem benzine gelen zam ve diğer vergilere gelen zamlarda artısı tabiki asgari ücrete gelen zam ile ödediğimiz şeylere gelen zamı kıyaslayalım sonra konuşalım nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ben istanbuldayım köprü geçişimiz 8.50 oldu vapurla geçmek istersen yine 15 liraya yakın para ödüyosun arabamı evimin yakınlarına parkediyorum isparka para ödüyorum yani kısacası bizim 80 bin liralık oyuncağımızın diğer ülkelerde 30 bin liralık değeri yok aslında neyse yanlış komuştuysam affola sadece kazandığım paranın çoğu devlete gidiyor şimdi diyeceksiniz ki arabaya binme o zaman sat kurtul ama olmuyor küçük çocuğum var arabasız olmuyor mecbur katlanıyoruz işte katlanabildiğimiz yere kadar neyse yanlış konuştuysam affola dostlar

Ustam haklısınız ama o 80 bin liralık oyuncağımız 2016 yılında sıfırı 65 bin liraydı şuan sıfırının fiyatından haberiniz varmı bilemem benzine gelen zam ve diğer vergilere gelen zamlarda artısı tabiki asgari ücrete gelen zam ile ödediğimiz şeylere gelen zamı kıyaslayalım sonra konuşalım nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ben istanbuldayım köprü geçişimiz 8.50 oldu vapurla geçmek istersen yine 15 liraya yakın para ödüyosun arabamı evimin yakınlarına parkediyorum isparka para ödüyorum yani kısacası bizim 80 bin liralık oyuncağımızın diğer ülkelerde 30 bin liralık değeri yok aslında neyse yanlış komuştuysam affola sadece kazandığım paranın çoğu devlete gidiyor şimdi diyeceksiniz ki arabaya binme o zaman sat kurtul ama olmuyor küçük çocuğum var arabasız olmuyor mecbur katlanıyoruz işte katlanabildiğimiz yere kadar neyse yanlış konuştuysam affola dostlar

Sonuna kadar haklısınız. Mesele haksızlık olayı değil. Mesele araba için olsun olmasın. Cebimizden alınan her kuruş için hesap sormak.

Geri
Üst Alt