Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Üye Kısıtlaması

Mesaj yazmıyor diye elemek biraz saçma geldi bana..Yeni üye olmuş kişi ilk başta ortama ayak uydurabilmesi için yazılanalrı az çok okuması ve takip etmesi gerekir..Zamanla siteye ısınır ve kaynaşır..Kendini tanıtan bir çok kişinin mesajında ben bunu okudum..Yaklaşık şu kadar zamandır takip ediyordum ve gerçekten çok iyi v.s v.s diye başlıyor tanıtmasına kendini...Kişi kendini tanıtır ve sonra bir müddet foruma hiç uğramazsa ozaman banlanabilir...

Kesinlikle doğru bir karar sitenin kalitesi artmış olur ilk mesajda soru soruluyor
başlığada çok acil çok önemli yardım edin lütfen gibi dikkat çekici başlıklar yazıyorlar
cevabını alan sırra kadem basıyor

bence olması gerekenler;

- yeni üye olan sadece üye bölümüne yazabilmeli ve oraya yazdıktan sonra diğer bölümlere yazım aktif olmalı
- üye bölümünde arkadaşlar soru yanıtlamamalı
- uzun bir süre foruma (en azından bir 3 ay) girmeyenler, sistemdeki mesaj, profil ve bilgileri kayıtlı kalmak şartıyla, misafir durumuna düşürülebilir..
- mesaj yazmaya zorlamak, yazmassa cezalandırma fikri anlamsız bir zorlama olacaktır, gereksiz mesajlar üretilmesine de neden olacaktır..

Geri
Üst Alt