Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Üye Kısıtlaması

sonuçta silinen üye bir sene bir mazeretle giremediyse sonra yeni bir üyelikle tekrar üye olabilir bu çok mantıklı....

kimin nasıl uzaklaştırıldığına biz karar veriyoruz zaten eleman aktifse zaten sıkıntı yok

isteyen 1 mesaj sonra soru sorabilir sonra da bi daha girmeyebilir sonuçta kendi seçimi.. :)
ama belli bi süre sonra login olmazsa üyelik iptali mantıklı..

Düşüncelerin büyük bir kısmını okudum öncelikle bu konuyu acanlara kendi adıma teşekkür ediyorum o kadar cok msj oluyorki bazen gereksiz sekilde tabiki ihtiyactır meraktır vs arayıpta bulamadığım bir sürü konu oluyor kısıtmalama kavramı gercekten güzel bişi yönetim ilgilenicektir cezmi babamız basta olmak üzere saygılar

bu tür kurallar sitenin gerçek aktif üyesini yani gücünü,aktif olmayan üyeyi aktif hale getirerek gücüne güç katacaktır en yakın zamanda en doğru yolu seçip hayata geçirilmesi taraftarıyım

seçimler yaklaştı seçim dolayısı ile..:)

banlı üyelere af yok mu ??
özlediklerimiz oluyor :)

Geri
Üst Alt