Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni sport up' im - 50 dn 977

kardeşim allah güle güle binmek nasip etsin renk çok güzel.aynaları kaplatma boyat parlak siyah yap harika oluyo benim arabada gördün zatenMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallah

Maşallah ayrı bi hava katmıs.. Arkadaki folyonun maliyeti ne kadar..
Edit: Gerçi gerek kalmadı 2011 arka tamponda şık durmuyor Bu sport up larda güzel durmuş..
görsellik olarak senın aracın yanına yaklasamaz bundaki folyo

Çok teşekkürler kardeşim.
Ön arka 50 tl ye yaptırdım.
Evet eski kasada daha güzel duruyor :)

hayırlı olsun habil abim.Araç çok diri duruyor yakışır abime renk seçeneği bence siyahtan çok daha iyi.
Allah kazasız belasız binmek nasip etsin...

Çok teşekkürler kardeşim benim. Valla hiç aklımda yoktu gümüş, denk geldi iyide oldu :)

Sen ne yaptın sattın mı Karaoğlanı?

Çok bekledin ama aracın çok yakışıklı, Maşallah...

Çok teşekkürler Şefim. Beklediğime de değdi çok şükür :)

Çok teşekkürler…

bence gayet başarılı durmuş

Teşekkür ederim Serbay..

kardeşim allah güle güle binmek nasip etsin renk çok güzel.aynaları kaplatma boyat parlak siyah yap harika oluyo benim arabada gördün zaten

Kardeşim, Paşam çok sağol. Allah razı olsun. Senin aynalar 10 numara olmuş. Evet iyi bir yer bulursam boyatayım dediğin gibi. Folyo yu oturtmak zor olur sanırım. Hepimize maşallah kardeşim…

Maşallah kardeşim... kazasız belasız...

Teşekkürler abi. Hepimiz kazasız, belasız binelim inşallah…

Benim aynalarımdada siyah parlak folyo var.. (ZEvkten değil ama :) Sol Ayna dışı Biraz Çizikti) boya yerine folyo yapılmış.. bence çok iyi duruyor Ve cup diyede oturtmuşlar ben basta boya sandım :D Maliyetide az da değil cok ta değil 30 ve 50 arası değişiyormuş.. Tabi tampon maliyetine göre fazla :D

Benim aynalarımdada siyah parlak folyo var.. (ZEvkten değil ama :) Sol Ayna dışı Biraz Çizikti) boya yerine folyo yapılmış.. bence çok iyi duruyor Ve cup diyede oturtmuşlar ben basta boya sandım :D Maliyetide az da değil cok ta değil 30 ve 50 arası değişiyormuş.. Tabi tampon maliyetine göre fazla :D

İnce işçilik ya ondan biraz fazla... Çiziklere karşı da iyi olur... :)

satmadım abi vazgeçtim serviste güzel bir bakım yaptırdım.boya mükemmelleştirme ve detaylı temzilik boya koruma ile yapyani bir araç oldu.
ne kadar da beyaz da hala gönlüm olsa da binmeye devam edeceğim sport up candırrr

satmadım abi vazgeçtim serviste güzel bir bakım yaptırdım.boya mükemmelleştirme ve detaylı temzilik boya koruma ile yapyani bir araç oldu.
ne kadar da beyaz da hala gönlüm olsa da binmeye devam edeceğim sport up candırrr

Güle güle kullan sende. Çok iyi yapmışsın, en iyi araba elindeki arabadır kardeşim. Sende resimleri paylaş bir gün de görelim...

Geri
Üst Alt