Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Sitemiz Hayırlı Olsun.

suanda kodlarla oynuyorum ufak tefek problemler olabilir yapana kadar

yoklama konusunda..
isim plaka vs. çıktı mesajımda ama hepsinin başında Nereden: yazıyodu abi..

Sanırım hecelesen daha iyi olacak çünkü halen anlamış değilim ne anlatmak istediğini... Şimdi bak arkadaşım üye nickleri üzerine gelince açılır pencerede kutucuk çıkıyor orada " Profil Bilgileri " yazıyor ona tıklıyorum ve senin profilin karşıma çıkıyor buraya kadar anladım bundan sonrasını daha net söylermisin? Nereye giripte ne yorumu yapmaya çalışıyorsun?

Yoksa normal herhangi bir konuya girdiğinde konuya cevap yazarkenmi bu hatayı alıyorsun?

Şimdi

Sevgili arkadaşım öncelikle bütün mesajları okursan konudaki senin adına anlaman için daha yararlı olucağına inanmaktayım

Daha önceki senin bana alıntı yapıp verdiğin son cevaptan önce Şu mesajı yazmış idim

Cezmi abiye attığım mesajı burayada yaziyim daha açıklayıcı olur

anladığım kadarıyla bu yenilikler geldikten sonraki mesajlarımı gösteriyor hep çünkü ilk mesajım scw yenileniyor diye eski temadaki yani sistenin eski halindeki mesajlarım gözükmüyor

http://www.seatclubworld.com/search....106&pp=&page=2

Buda profilde ilk attığım mesaj olarak gözüküyor

http://www.seatclubworld.com/showthr...ht=#post162482

Tema değiştikten sonra yani eski temadaki yani yenilikler gelmeden önceki mesajlarımı göstermiyor

Siz bunu okumadınız sanırım bunu 4. kez tekrarlıyorum Emre abi ve Cezmi abi anladı benim derdimi benim için dert değil sadece sitedeki eksi kalan bişeyi düzeltmeniz için size bildiriyorum ama nedense siz hala anlamama ısrarındasınız

Kısa özet ile yukardaki sorun (Siteye yenilik geldikten sonra eski hali var iken atılan mesajları Profil/mesajlarım girince gözükmüyor yeni değişikliklerden sonra atılanları gösteriyor umarım anlamışsınızdır lütfen beni daha fazla yorma )

2. Sorun ise bu çok önemli değil şimdi Ben senin PATRON profiline girdim orda kutucuk çıkıyor PROFİL YORUMU oraya yorum yazıyorum diyelim mesela "PATRON NABER" ben bu mesajı yazdığımda diyorki Max 1 karakter kullanabilirsiniz sizin kullandığın karakter falanca diye yorum gönderilmiyor

Buda heceleyerek

Kı-sa ö-zet ile yu-kar-da-ki so-run (Si-te-ye ye-ni-lik gel-dik-ten son-ra es-ki ha-li var i-ken a-tı-lan me-saj-la-rı Profil/me-saj-la-rım gi-rin-ce gö-zük-mü-yor ye-ni de-ği-şik-lik-ler-den son-ra a-tı-lan-la-rı gö-ste-ri-yor u-ma-rım an-lamış-sı-nız-dır lüt-fen be-ni da-ha faz-la yor-ma )

2. So-run ise bu çok ö-nem-li de-ğil şim-di Ben se-nin PAT-RON p-rofi-li-ne gir-dim orda ku-tu-cuk çı-kı-yor P-RO-FİL YO-RU-MU o-ra-ya yo-rum ya-zı-yo-rum di-ye-lim me-se-la "PAT-RON NA-BER" ben bu me-sa-jı yaz-dığım-da di-yor-ki Max 1 ka-rak-ter kul-la-na-bi-lir-si-niz si-zin kul-lan-dığın ka-rak-ter fa-lan-ca diye yo-rum gön-de-ril-mi-yor :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

bana bak kardeşim terbiyesizlik yapıp canımızı sıkma bizim adam gibi uslübünde yaz ne yazacaksan senin karşında babanın uşağı yok anladın?

bana bak kardeşim terbiyesizlik yapıp canımızı sıkma bizim adam gibi uslübünde yaz ne yazacaksan senin karşında babanın uşağı yok anladın?

Cevap vermiyorum Emre abi , Bilal abi ve Cezmi abiye saygımdandır.. Hecele dedin heceledim 4 kere anlattım ayrıca ben senin kardeşin değilim hadi hoşçakal

yoklama konusunda..
isim plaka vs. çıktı mesajımda ama hepsinin başında Nereden: yazıyodu abi..

kodlarla oynuyordum o sırada ondan çıktı. İşin enteresan tarafı test üyelikle giriş yaptıktan sonra hiçbir yerde görünmüyor ama bizler görebiliyoruz ben en azından sürekli görüyorum nedense. :S uğraşıyorum bakalım. Şimdilik kaldırdım bilginiz olsun.

Gazete manşetleri bölümü eklenmiştir navbarda "Gazete Manşetleri" adı altında okuyabilirsiniz.

Geri
Üst Alt