Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Siparis Takibi

yasin0606

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bayinin kendisi icin siparis verdigi araci opsiyonlattim siparis numarasini aldim Volkswagenimden takip ettigimde arac "Uretim Asamasinda" gozukuyor uretime girince bu sayfada tarih veriyorlar mi?

Arkadaslar bayinin kendisi icin siparis verdigi araci opsiyonlattim siparis numarasini aldim Volkswagenimden takip ettigimde arac "Uretim Asamasinda" gozukuyor uretime girince bu sayfada tarih veriyorlar mi?
Üretimden çıktıktan sonrada takip ediliyor sanırım hatta birisi gemiyi bile takip etmişti

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Tesekkurler yardiminiz icin yani anlasilan herseyi bayiden ogrenecegiz kendi gobek bagimizi kesmemize izin vermiyorlar

Bende 7 Mayıs tarihinde Erel Otomotivden sipariş verdim aracı bugün üretime alındığı bilgisini aldım satış temsilcisinden teslim tarihi olarak temmuz sonu ağustos başı denildi. Beklemek çok zor geliyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende 7 Mayıs tarihinde Erel Otomotivden sipariş verdim aracı bugün üretime alındığı bilgisini aldım satış temsilcisinden teslim tarihi olarak temmuz sonu ağustos başı denildi. Beklemek çok zor geliyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ACT motor muydu hocam senin siparis, volkswagenimden takip ettiginde ne diyor site baktin mi hic?

benimkide ayni arac bendede uretim asamasinda gozukuyor, bayi ile dun gorustum uretim tarihi verilmedi hala dedi.

Geri
Üst Alt