Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni! Seat Leon 8000k xenon ne önerirsiniz

Cupra görünümünden sonra sıra geldi far aşamasına. Farlara ve sislere 8000k zenon düşünüyorum. Kullanan arkadaşlarım marka ve model ne tavsiye ederler. Tabiki sorunsuz, uygun fiyatlı ve yolda bırakmayan, arıza ışığı ve silecek motoru yakmayan hangi marka zenon önerirsiniz. Uzun zaman leonunda kullanan arkadaşlarımın cevapları çok önemli. Bir de ne kadara aldığınızı öğrenebilirsem çok sevinirim. Teşekkürler.

ben eryada bir arkadaştan almıştım plaka işlemlerini yapan bir arkadastı o ısıde yapıyormus...eryadakilerde tavsıye ettı aldım suan ıcın bı sıkıntı yok gayette ıyı maşallah eger dusunursen eryada apo yada ahmet abiden ögrenebilirsin mert abide yardımcı olabılır kardesım ...araban cok hos kazasız belasız gule gulee kullan...

1.sebeb: yağmurlu havalarda görüş sıkıntılı
2. Hakan arabasını Cupra görünümüne çevirdi. Ben öyle birşey yapıyor olsam orjinalite bakımından 4300K tercih ederim.
3. Hakan zaten mercekli far yapacağı için he 4300K olmuş he 12000K olmuş görüntü bakımından çok birşey değişmiyecektir ama sürücünün görüşü bakımından değişecektir.

Bu sebeblerden ötürü 4300K derim ben.

Philips in mutlaka olması gerekir.

Phılıpsın 4300'u var..

ben eryada bir arkadaştan almıştım plaka işlemlerini yapan bir arkadastı o ısıde yapıyormus...eryadakilerde tavsıye ettı aldım suan ıcın bı sıkıntı yok gayette ıyı maşallah eger dusunursen eryada apo yada ahmet abiden ögrenebilirsin mert abide yardımcı olabılır kardesım ...araban cok hos kazasız belasız gule gulee kullan...

Bayram abiden aldın abi muhtemelen sen..
artık xenon işini bıraktı o.. :)

Geri
Üst Alt