• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni seat ibiza uyumlu kolçak

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518

hayrettin t

Kayıtlı Üye
İsim
hayrettin tonbul
Nereden
Malatya
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Armster2nin siparisini verdim. Bakalim umarim montajinda problem yasamayip memnun kalirim

hayrettin t

Kayıtlı Üye
İsim
hayrettin tonbul
Nereden
Malatya
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Haberlerinizi bekliyoruz hocam.
Ürünü 4-5 gündür kullanıyorum. Araçta kolçağın kurulum yapılan yeri çok sağlam olmadığı için araçtan kaynaklı biraz oynama yapıyor. Birde üstteki hareketli alan biraz zor ileri geri gidiyor. Fakat genel itibariyle kullanımından ve kalitesinden memnunum. Aracın orjinal kolçağı nasıl bilmiyorum ama 1000tl ona verileceğine 400tlye bu kolçağı tavsiye ederim.

akkasharun

Kayıtlı Üye
İsim
Harun Akkaş
Nereden
Kayseri
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Arkadaşlar kayseri aykandan orjinal kolçağı 700 liraya aldım. 100 lirada takma ücreti aldılar.
Kalitesi ve duruşu bence çok iyi. İçi flok kaplı. Çok geniş değil ama baya bir derin fazlasıyla iş görüyor.
500 liraya yakın para verdikten sonra 200-300 fazla verip orijinal parça almayı tercih ettim. Fazlasıyla memnunum.
Fiyatı ilk başta yüksek çekiyorlar ama sıkı pazarlık yaparak tanıdık vardı o iyi indirim yapıyordu vb. yöntemlerle sıkıştırınca baya düşüyorlar.
Gittiğiniz servisten fiyatını öğrenip karar verin benden tavsiye.

adigesay

Kayıtlı Üye
İsim
Murat
Nereden
Ankara
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Selam ibizacılar.
Piyasada satlan 50..70 tl olan kolçakdan aldım.Ancak ayak kısmı ibiza için uygun olmadığından saçtan u şeklinde bükerek şekillendirip mat folyo ile kapladım.Kolçağıda vidalayıp ,dört vida ile sabitledim.Çok sağlam oldu.Plastik nikalajlı şeritle süsledim.Bence orjinalinden daha güzel oldu.Biraz el beceriniz varsa yapabilirsiniz.Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

Üst Alt