Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Seat Ibiza 1.0 TSI test sürüşü 2017

Bende kasım 2016 da aldım ankara trafiğinde 6.5 den düşemezsin ama sakin yolda 4 leri bile görürsün yakıtta..
Hayırlı olsun şimdiden

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam ibiza 1.0 eco tsi kullanıyorum. Alabilirsin. Evim eryamanda. Ankarada sabah anadolu bulvarı ve malazgirt trafiği yine dönüş felaket trafik olduğu halde. Ortalama tüketimim 5.4. Akşam 8 gibi trafik yokken eve geliyorum. 3.6 ya kadar gördüm. Tek şikayetim uzun yolda da aynı yakıyor :) 110-120 civarı gittim istanbul ankara dönüş 5.8 yaktı. Ama bir arkadaş 90 a sabitle ve git 4 civarı yakarsın dedi deneyeceğim. Bence doğru o civar yakar. Ankarada şehir içi 29-30 kuruş yakıyorum.
[doublepost=1496081976,1496081933][/doublepost]Benim asıl sorum şu olacak. Bu yeni ibiza çıkınca eskilerin fiyatlar düşer mi? Düşerse ne kadar düşer?

Arkadaşlar bayilerin dediği fiyat başlangıç 70 bin civarı deniyor bu arada kademe kademe gelicek ilk önce manuel şanzıman sonra dizel sonra dsg ben bekliyemedim bide baby leonu şuanki ibiza fiyatına yedirmezler bi arkadaş 55 bin demiş de araba donanımlı led far start stop 8 inç ekran daha geniş banada 70 bin mantıklı geldi tabi leonuda çok geçmez bence 70 bin 90 bin aralığında olacak gibi geliyor

Arkadaşlar bayilerin dediği fiyat başlangıç 70 bin civarı deniyor bu arada kademe kademe gelicek ilk önce manuel şanzıman sonra dizel sonra dsg ben bekliyemedim bide baby leonu şuanki ibiza fiyatına yedirmezler bi arkadaş 55 bin demiş de araba donanımlı led far start stop 8 inç ekran daha geniş banada 70 bin mantıklı geldi tabi leonuda çok geçmez bence 70 bin 90 bin aralığında olacak gibi geliyor

Kesinlikle o aralikta gelir. Ama bos 1.0 atmosferik motor yine gelecek muhtemelen o 60 olur. Bu arabaya o para verilmez bence. Dsg kasimda digerleri agustos ayinda gelecekmiş belirttigin gibi hocam.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kesinlikle o aralikta gelir. Ama bos 1.0 atmosferik motor yine gelecek muhtemelen o 60 olur. Bu arabaya o para verilmez bence. Dsg kasimda digerleri agustos ayinda gelecekmiş belirttigin gibi hocam.

Bu arada 1 gün oldu arabayı alalı 60 km yaptım mahşallah ı var eco da gayet Relax 6 litre normal ama sports a alınca 1.0 tsi ın içinden canavar çıkıyor ben çok keyif alıyorum ibiza 1.0 eco tsi düşünen arkadaş varsa full paket hiç düşünmeden alsın derim hem eco hem donanım 1 haftaya kadar da gizli özellikleri açtıracam daha bi hava katacak inşallah. Güzel bi referans olur düşünen arkadaşlara

Benim sakin sürüşte 5.3 hocam şehir içi. Sport modda çok yakar diye hiç binmedim ama bi denicem :D

Benim sakin sürüşte 5.3 hocam şehir içi. Sport modda çok yakar diye hiç binmedim ama bi denicem :D

Aynen öyle arabadan ne istersen onu veriyor eco sürersen eco agresif istersen yapıştırıyor bence çok başarılı 250 km oldu 5.9 km karma klima açık bide en çok beni şaşırtan klima açıkken aracın performansı düşmüyor çokta yakıta etki etmiyor 2 ay sonra 3000 km civarı yapıcam bakalım Ozaman ne çıkacak

İstanbul-Ankara arasını 4.0 ile geldim. Ortlama hız 92. 100 e sabitledim. Klima yuzde 90 açıktı. Ankara izmit ise 4.4 ile gittim. yine 100 e sabitleyerek.

Geri
Üst Alt