Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Oyuncak-06 KLC 94

Hayırlı uğurlu kazasız belasız
özellikle BALTASIZ ağız tadıyla binmeyi nasip etsin hakan.
senden mavi renk bekliyodum şirine devan mayetinde.
lakin bu renk de kışkırtıcı...
Maşallah...

Hayırlı uğurlu kazasız belasız
özellikle BALTASIZ ağız tadıyla binmeyi nasip etsin hakan.
senden mavi renk bekliyodum şirine devan mayetinde.
lakin bu renk de kışkırtıcı...
Maşallah...
Murat abi tek eksiğimiz o zaten çok isterdim ama biliyorsunki alor mavi pek getirmiyorlar 0 dan sipariş verseydik uzun süre bekliyecektik. ozamanda 150 lik dsg beklemesekmi diyip 3-4 aydan fazla sürecekti arabasızlık başıma vuracaktı..:D:D

ben olsam şirin leonun satılma fikrine girişimizden satışımızdan araba arama zamanlarımızdan gezdiğimiz fikirlerden leona karar verip aradığımız bayilerden istanbul ankara ayağından herşeyden bahsederdim ama gene de hayırlı olsun kanka:9
Memo niyetim vardı da gece üşendim o kadar detaya girmedim aslında ayrıca bir konu açmayı düşünüyordum ozamanlarda söylemiştim hatırlarmısın bilmem bu araç siparişi ve ondan sonraki sürec hakkında araçları ne kadar bekliyoruz yaklaşık olarak bir sipariş verildimi kaç güne geliyor diyede onada üşeniyorum farkettimde çok üşengecim ben:))

Geri
Üst Alt