Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Oyuncak-06 KLC 94

Maşallah güle güle kullan. Görünüşte kısa zamanda geliyor gibi gözüküyor ama bizi 2-2.5 ay bekletiyorlar :)

Herkese tesekkur ederim daha iyileri sizlerin olsun. Ben kisalttim biraz daha detay vardi. Mesela gemi limana yanaştoğinda ne kadar su almis g3mi bilgileri geminin kime hangi firmaya ait olduğu mesela neptune galene gemisiydi benimki genelde bizim grup araçlari bu geminin firmasi yani neptune gemileri getiriyor suanda aklimda değil gemi isimlerinin hepsi onlarida yazarim bir ara. Kafayi tirlatma sureci bekleme sureci. Gemi sifir bile cizdi ben ne yapiyor bu gemi diye kafayi yedim.. ben fazla skmayayim diye kisadan anlattim. Gumruk sureci liman surecleri cogunu ogrendim.. aslinda bu konuyla alakalida bir konu hazirlamayi dusunuyorum. Vaktim olursa

ben olsam şirin leonun satılma fikrine girişimizden satışımızdan araba arama zamanlarımızdan gezdiğimiz fikirlerden leona karar verip aradığımız bayilerden istanbul ankara ayağından herşeyden bahsederdim ama gene de hayırlı olsun kanka:9

Maşallah, sen bu arabadan çocuk ta yaparsın:)

Aşk filmi gibi anlatmissin:)

Maşallah kardeşim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Geri
Üst Alt