Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leonumu aldım..

maşallah maşallah maşallah... allahım kaza bela vermesin...

Hoşgeldin enişte forumaa :))) Uğraştırdı ama deydi ya valla araba onnumara oldu maşallah :)) hadi kazasız belasız bineriz inşallah :D:D

abi cupra tampon da çok pahalı beaa. hayırlı uğurlu olsun inan çok güzel olmuş allah kaza bela vermesin. ben de dün spoiler taktırmak için servise bıraktım aracımı, bu spoiler gerçekten güzel duruo şimdi senin araca bakınca iyi ki diyorum:eek: bu arada sadece spoileri siyaha kaplatabilirsin ben de baya düşününmüştüm spoileri siyah mı beyaz mı yapsam die, cupra arka tamponum olmadığından beyaz yaptım ama sen kesinlikle siyahı düşün;) (yanlız sadece spoilerde düşün dostum sakın tavan ya da aynaları kaplatayım deme çünkü çok afedersin poku çıktı o olayın) ayrıca lip de çok güzel olmuş. bu liplerle ilgili hiç bilgim yok bunu serviste de yapıyolar mı? bir de tampon delinio mu lip uygulamasında? 41 kera maşallah. son olarak araç güzel inmiş yere:eek:key: 18 jant da sıkıntı yaşayabilidin çok isabetli seçimler bence.

kazasız belasız iyi günlerde kullanın.. :)

bir sadeci insani daha gormek guzel :) hayirli olsun hos geldin

abi cupra tampon da çok pahalı beaa. hayırlı uğurlu olsun inan çok güzel olmuş allah kaza bela vermesin. ben de dün spoiler taktırmak için servise bıraktım aracımı, bu spoiler gerçekten güzel duruo şimdi senin araca bakınca iyi ki diyorum:eek: bu arada sadece spoileri siyaha kaplatabilirsin ben de baya düşününmüştüm spoileri siyah mı beyaz mı yapsam die, cupra arka tamponum olmadığından beyaz yaptım ama sen kesinlikle siyahı düşün;) (yanlız sadece spoilerde düşün dostum sakın tavan ya da aynaları kaplatayım deme çünkü çok afedersin poku çıktı o olayın) ayrıca lip de çok güzel olmuş. bu liplerle ilgili hiç bilgim yok bunu serviste de yapıyolar mı? bir de tampon delinio mu lip uygulamasında? 41 kera maşallah. son olarak araç güzel inmiş yere:eek:key: 18 jant da sıkıntı yaşayabilidin çok isabetli seçimler bence.
lip için tamponu bayaa deliyolar zaten cupra lipi olduğu için montajı cok zor ısıtım bukmeden ve güzelcene sabitlemeden orayı tutması imkansız.tamponun altını delıyolar benim için mühim değil cupra tampon bıraz pahalı bide biraz sadeci biri olduğum için çokda düşünmedim aslında lipi taktırmasamda ön cupra takmazdım.

Geri
Üst Alt