Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon silecek değişti.

efe-s.omr

Kayıtlı Üye
Bugün aracı servise getirdim sakaryada ve sol ön ve arka sileceğim değişti arkadaşlar hem ses tamamen kesildi hem de artık camı çok güzel temizliyo. Sıkıntısı olanlar üşenmesin üstüne gidince takıyolar yenilerini. Ayrıca sadece yeni çıkan aerodinamik arka tampon boya işçilik dahil 3000₺ fiyat çektiler. Egsozlar hariç. Fr direksiyon 1500 ₺ ve vites topuzu 400 ₺ :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun.
Doğuş genelde değiştirmez ama size iyi denk gelmiş

Sileceklerden memnun sayılırım ama silerken ses yapıyo azıcık.Söylesem değişimi yaparlar mı acaba bi de arka silecek su akıtıyor az biraz.

Ben sileceği serviste değiştirmiştim, değiştirdikten sonra yeni takılan silecek doğru düzgün silmemeye başladı. Onu da değiştirirler mi ?

Benim silecekler siliyor fakat bakıma gidince onları da değiştireceğim arada ses yapıyor

Ben sileceği serviste değiştirmiştim, değiştirdikten sonra yeni takılan silecek doğru düzgün silmemeye başladı. Onu da değiştirirler mi ?

Aynısı bana da oldu resmen orjinal olmayan sileceği bize kakalamışlar:) silecek 2 ayda öldü yine değiştirecem.

benim arka silecek ses yapmıyor, mahalleyi ayağa kaldırıyor cam tamamen ıslak değilse :D önlerde bir sorun yok çok şükür de, arka silecek fena

Bugün aracı servise getirdim sakaryada ve sol ön ve arka sileceğim değişti arkadaşlar hem ses tamamen kesildi hem de artık camı çok güzel temizliyo. Sıkıntısı olanlar üşenmesin üstüne gidince takıyolar yenilerini. Ayrıca sadece yeni çıkan aerodinamik arka tampon boya işçilik dahil 3000₺ fiyat çektiler. Egsozlar hariç. Fr direksiyon 1500 ₺ ve vites topuzu 400 ₺ :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni Leon un aero tampon resmi bulamadım ben... şık bişey mi merak ettim.. .

ilginç geçen servisteydim, bir arkadaş vardı orda ona 80 tl ye sattıklarını gördüm..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ilginç geçen servisteydim, bir arkadaş vardı orda ona 80 tl ye sattıklarını gördüm..

sakarya daki serviste

Ha şu altın kaplama olanlardan diyorsuuun..:)

Her sene 8-10 tl ye silecekleri değiştiriyorum, yılda 2 kere değişsek bile 80 i bulmaz, servisler öpüyor..

Geri
Üst Alt