Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon orjinal body kit ve aksesuarların nasıl durduğunu merak edenlere.

gallito

Kayıtlı Üye

ön paneldeki kırmızı çerçeve ve direksiyon çok hoşuma gitti .mk2 deki aero tamponlarla kıyaslanamaz kesinlikle. Arka tampon başarılı olmuş . Ön tampon orj fr dan çok farklı değil. Hala bi eksiklik var . Başka model body kit üretirler umarım .

Jantlarını bekliyordum zaten 17" olunca da güzel duracaktır. Arka tampon çok yakışmış ön daha geliştirilir tahminim daha cupra yı çıkartmadılar nede olsa onun için ayrı bir tasarım sunacaklardır. Biran önce aksesuarı bayiler getirsede görsek

Jantlar, spoiler, arka tampon tam bir muhteşem!

Ön tamponu tam olarak çözemedim açıkcası belli olmuıyor

Arka Tampon ve Spoyler Gelince Araba leona benzemiş..

Ön tamponu ellemeseler daha iyi olurmuş..

içerdeki Konsol ve direksiyon Kesinlikle edinilmeli..

hatta Seat Cup platin grideki çamurluklar 10000 avroda olsa o haliyle binmek lazım bu araca ;)

Videonun sonlarına doğru aracı yandan gösterirken ; aracın arkası gayet güzel fakat tam ortadan one doğru anlamsız bir sekilde aile arabası gibi duruyor. Dikkatli bakarsanız sizler de farkedeceksiniz. Arkayı da kurtaran tampon olmuş. Konsola da kırmızı folyo çekmişler sanırım. O da ehh iste.

ıc konsoldakı kırmızı berbat otesı olmus jantı on numara on tampon cok basıt arka tamponu begendım arka spoılerda guzel olmus zaten spoıler bıldıgın mk2lerde cupra spoılera banzyor hatta aynısı dıyebılırım :)

Arka difüzör müthiş aracı değiştirmiş..

süper ötesi bnce. motoru olsun rengi olsun tam benım istedigim gibi bir araç. Şu motor+dsg gelsin Türkiye'ye ciddi ciddi almayı düşünüyorum.fiyatına 27000 avro demişler şaka gibi burda nekadar olur Allah bilir:)

Geri
Üst Alt