Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon nasıl sizce

Abi Artvin Şubemiz kapanmasın zaten sıkılana kadar sen şimdi takıl SUV MUV:D
selçuk ben 2001 den seat manyağıyım bu sevda bitmez...scw de seat olduğu için değil arkadaşlarım abilerim kardeşlerim olduğu için her akşam mekanımdır...leon hakkında çok bilgi vede tecrübem var kralı var herkesle yeri geldimi paylaşmam boynumun borcu....

selçuk ben 2001 den seat manyağıyım bu sevda bitmez...scw de seat olduğu için değil arkadaşlarım abilerim kardeşlerim olduğu için her akşam mekanımdır...leon hakkında çok bilgi vede tecrübem var kralı var herkesle yeri geldimi paylaşmam boynumun borcu....

Abi Sen gibi Büyüklerimiz oldugu müddetçe SEAT Ateşi Bizdede Sönmez:eek:key:

anladım askerim sen anlatında ben anlamazmıyım :) pazar günü gösterdi tv de leon dan gönüllü olmuş dogrusuu bi agırlıgı bi durusu var yanii
:eek:

:D Onu kastetmemiştim :) 04'te Toledo kasa değiştirince aynısını söylemiştik hepimiz, eski kasayı olduğu gibi getirin biz razıyız diye ama onlar iplerinin doğrusuna doğru gidiyorlar... Doğuş Exeo getirmemeye başladı zaten. Mail attım, verilen cevap "Toledo neyinize yetmiyor" anlamındaydı...

bencede olmamış abi fuarda bende baktım ıhh ıhhh...sadece farlar dikkati çekiyor o da audi ye benzemiş...bizim leon ların yerini tutucak gibi görünmüyor kesinlikle...

:D Onu kastetmemiştim :) 04'te Toledo kasa değiştirince aynısını söylemiştik hepimiz, eski kasayı olduğu gibi getirin biz razıyız diye ama onlar iplerinin doğrusuna doğru gidiyorlar... Doğuş Exeo getirmemeye başladı zaten. Mail attım, verilen cevap "Toledo neyinize yetmiyor" anlamındaydı...
:D:Dpuhaha

açılalı 1 yıl olmuş hemen hemen konu ama aracı görünce yazmamak elde değil ki.. Çok güzel görüntüye sahip ama şu an bakmakla yetiniyoruz :)

Geri
Üst Alt