Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Kasko fiyat hakkında acil yardım lütfen.

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni adığım Leon FR + Plus paket için kaskoyu eski aracım Opel Corsa dan devir yaptırıyorum. Biraz sigortacının beceriksizliği yüzünden işlem gereğinden fazla uzadı. Geçici olarak bir kasko yapıldı falan. Bugün ise herşey normale dönmek üzere. %60 hasarsızlıkla beraber teklif 1467 TL (Allianz) sizce nasıl. Bugün işlemi bitireceğim için yardımlarınızı rica ediyorum.

birçok faktör var bu sigorta olayında yaş, araç v.s ama bende birkaç fiyat aldım 2012 leon aracıma hasarsızlık kullanmadan en ucuz fiyat 1700 tl di. iyi gibi sizin fiyat ama genede bakın.

%60 hasarsızlık nasıl oluyor bunu anlamadım doğrusu , fiyat bencede gayet iyi

araç hayırlı uğurlu olsun Abicim ama fiyat bana yüksek geldi biraz.
Sigortacılık yapıyorum ben bu arada istersen bilgileri ver bir de biz bakalım.

2012 kasa FR 'ımın kaskosunu Allianz'dan yaptırdım. %45 hasarsızlık ve 35 yaş üstü 2. şöfor indirimi ile 1300 tl geldi. bir de %20 personel indirimi olunca 1000TL ye yaptırdım.

35 yaş üstü 2. şöfor indirimi extra dan yaptırabilirseniz iyi olur.

Yaş 27 Leon FR 2012. Ekim başında kasko yaptırdım. 1600 TL Anadolu sigorta.

Geri
Üst Alt