Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Haziran Ayında Paris Otomobil Fuarında Tanıtılacak!

2004 (2006 da olabilir) teki gibi tamamen değişikliğe gidilmemiş. Çok kötü değil ancak ibizaya çok benzemiş

geçen hafta alfa romeo giulietta fotolarını gördüm yorumları okudum videolarını izledim, 170hplik versiyonu beni leondan vazgeçirecek kadar çekici göründü gözüme :D:D:D bi delilik daha yapsam evden atacak hatun kesin...

geçen hafta alfa romeo giulietta fotolarını gördüm yorumları okudum videolarını izledim, 170hplik versiyonu beni leondan vazgeçirecek kadar çekici göründü gözüme :D:D:D bi delilik daha yapsam evden atacak hatun kesin...

faruk abim arkadan canavar gibi görünüyo ama önden çok çirkin duruyor..sanki arabanın bakışları çok eblek...

bide mersinde forumda seat stand kurmuştu ve 2010 leon stylance 38.500 e veriyodu..ordaki görevliyle biraz konuştumda bu yeni kasa leon 2013 ten önce türkiyeye girmez boşuna beklemeyin gibi laflar etti..ben 2011de çıkacağını söylediğimde hatta daha geçen hafta ispanyadaydım, yok öyle bişey..olsa bizim haberimiz olur sizden önce dedi..acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmıdır??

leon kasayı 2014 yılında değiştiricek...bilgiyi seat aygüv otomotiv Ümit KÜKRER beyden teyit edebilirsiniz..(seat ın en cevval satış danışmanı)

Faruk abi benden sana bir kardeş tavsiyesi sakın yapma o deliliği :D

Bizim Melih te tutturmuş bana alfa 159 2.0 alalaım diyor. O kadar güzel arabalar değil bence alfalar.

withoutimages.jpg

Geri
Üst Alt