Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

hiçbir zaman mk2 lere çirkin demem, değil çünkü. yeni kasa almayacağını yazmışsın, ne diyelim zevk meselesi.
ibiza ya gelince; nasıl focus un küçük kardeşi fiesta ise leon nun küçük kardeşi ibizadır, ama hepsinin yeri ayrıdır.

onda yanılıyorsun işte, bakmak ile görmek arasında fark vardır;
sende gör artık aşağıdaki gören arkadaşımız gibi ve yeni leona zaman tanı, çirkin diye kestirip atma
http://www.1resimyukle.com/images/2013/06/13/memd.jpg

Belki biliyorsunduzdur bu fotoğraftaki aracın jantları, macbielleri ve arka kapı kolu iptali, öndeki siyah bölge sanal modifiyedir :D
Yapan kişide Murat abi :) Macbieller zaten bir önceki kasaya ait olandır.

Bu sabah yolda leon tsi reference modeli ile beraber geldik, önümüze çıkan arabalar bizi görünce yol verdi. yarma harekatı gibi oldu:drag :)

_fotoğraf.JPGimage.jpg

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    754.3 KB · Görüntüleme: 13
  • _fotoğraf.JPG
    _fotoğraf.JPG
    42.8 KB · Görüntüleme: 12
Belki biliyorsunduzdur bu fotoğraftaki aracın jantları, macbielleri ve arka kapı kolu iptali, öndeki siyah bölge sanal modifiyedir :D
Yapan kişide Murat abi :) Macbieller zaten bir önceki kasaya ait olandır.

öyle yada böyle oluyormuş değilmi hemşerim, gerçeğide yok değil , yollarda daha fazlasını görmek için biraz zaman gerekli, öyle hemen lodoslama laf atmakla da olmuyor... merak ediyorum, mk2 ilk çıktığında (sade haliyle) acaba bu kadar olumsuz yorum almışmıydı?

öyle yada böyle oluyormuş değilmi hemşerim, gerçeğide yok değil , yollarda daha fazlasını görmek için biraz zaman gerekli, öyle hemen lodoslama laf atmakla da olmuyor... merak ediyorum, mk2 ilk çıktığında (sade haliyle) acaba bu kadar olumsuz yorum almışmıydı?

Bu konu ile pek alakam yok, sadece siz tanıdığım birisinin yaptığı çalışmayı paylaşınca onu belirtmek istedim.
Lodoslama laf atmakla olmuyor sözünüde anlayamadım ben :) Banamıydı?
Milletin mk2sini mk3ünü çekiştirmekle ne anlıyorlar anlamış değilim :D
Herkesin kendi aracı kendine göre güzel, çekici ve özelliklidir..

Geri
Üst Alt