Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon fr mi xcellence mi kararsız kaldım

Memnun oldum aydin esasinda ben seatci degilim hayatimda hic seatada binmedim hep polo golf kullandim lakun guzel arabaymis

Su araca baksana muazzam

Seat Leon Style TDI DSG 2016 (@seatleontdidsg) • Instagram photos and videos
[doublepost=1491815238,1491815058][/doublepost]Yalniz merak ettigim sifir alinan aracta bu kadar oynama yapilsa garantiden cikartmazlar mi aydin ?
Abi neyle oynadıklarına bağlı. Ben mesela aracım DSG olduğundan yazılım yaptırmıyorum çünkü olası bi DSG arızasında garanti dışı kalması büyük problem.. ama diğer yapılan işlerin garantiyi bozması pek umursancak bir şey değil..

Abi neyle oynadıklarına bağlı. Ben mesela aracım DSG olduğundan yazılım yaptırmıyorum çünkü olası bi DSG arızasında garanti dışı kalması büyük problem.. ama diğer yapılan işlerin garantiyi bozması pek umursancak bir şey değil..

Araçla hiç oynamasanız bile Allah göstermesin bir şanzıman arızasında suçu size yıkmak için ellerinden geleni yapacaklar zaten

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar öncelik ile teşekkürler yorumlar için arkadaşlar ben Halen kararsızım ben satmak için almıyorum Allah nasip ederse 10 15 yıl kullanmak istiyorum samimiyet ile yakıt tüketimleri ve performans nasıl bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ediyorum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar öncelik ile teşekkürler yorumlar için arkadaşlar ben Halen kararsızım ben satmak için almıyorum Allah nasip ederse 10 15 yıl kullanmak istiyorum samimiyet ile yakıt tüketimleri ve performans nasıl bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ediyorum.

Kiymetli dostum bir gun elbet o arabayi satacaksin o yuzden gonlun hangisine yatiyorsa onu al emin ol her mal kendi kadar deger eder.. once dizelmi benzinmi buna karar ver hesap et yilda ne kadar yaparsin

Mesela ben hayatim boyunca hep dizel kullandim lakin yillik yaptigim km 15 bini gecmedi hic 12 yilda 5 arac degistirmisim

Su anda icimden geldi 1.4 150 beygir guclu bir arac olsun istedim ne yakarsa yaksin dedim 15 bin binmemde 10 bin binerim dedim

Konforlu olsun istedim full olsun istedim excellence aldim Allah nasip ederse bundan sonra leon station wagon mavi full bir arac olur insallah nasip kismet...

Durumuna bak ekonomine bak konformu ararsin sportif bir aracmi ona gore ver kararini

Dunya mali sultanim neye yarar, agac agac taş taş olanda iyidir demis yunus emrem...

Fr ın direksiyonu İçin fr alırdım:) bide jantları için tabi spor oluşu...ama excellence ın da daha konforlu olabileceği gerçeği var...bana kalsa dışardan bi bakın hangisi sararsa onu alın derim hani sanki fr daha bi leon gibi...sonra bide fr herkes tarafından full diye biliniyor gerçeği de var....ama ex da anahtarsız çalıştırma da var:)

Kullanımınıza bağlı olarak yakıt verileri çok değişiyor. Bu forumda çok yakıyor diyen de var hiç yakmıyor diyen de var. Ne beklediğiniz de önemli ama istanbul trafiğinde 8 9 litre civarı yakıyor benim kullanımımda. Ama sakin kullanırsanız çok daha az yakabilir. En önemlisi yaktığı yakıtın her litresini hakediyor bence.. rampalarda biraz coşuyor tüketim ama dediğin gibi hakkını veriyor. Çok yol yapmıyorsanız yani yılda 20 25 bin km altında kullanıyorsanız gönül rahatlığıyla alınabilir.. hayırlısı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar excellence 1.4 tsi 15p hp araci bugun teslim aldim 40 km de suanda yakit verisi 6.5 biraz artislik yaptim (90 la gittim ) 7 lt ortalama daha dusecegini dusunuyorum genel olarak 6.5 litre suan s ici.

Ayrica excellence bmw gibi beee yapmislar hakikaten

Arkadaslar excellence 1.4 tsi 15p hp araci bugun teslim aldim 40 km de suanda yakit verisi 6.5 biraz artislik yaptim (90 la gittim ) 7 lt ortalama daha dusecegini dusunuyorum genel olarak 6.5 litre suan s ici.

Ayrica excellence bmw gibi beee yapmislar hakikaten
Hocam aracin son durumu nedir memnun msn yakit performansi nasil var mi bir sikintin?

arkadaşlar öncelikle merhaba..leon fr ve excu arasındaki dış görünüş farkı tam olarak ne? gözle görülen büyük bi farklılık var mı?

Geri
Üst Alt