Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon BT hk.

Ozanbisar

Kayıtlı Üye
arkadaslr merhaba yeni kasa excellence aldim BT ile baglanip konusma anlaminda sorun yok,youtube dan muzik dinlerkende sorun yok fakat fizy ile muzik dinlemek isterken ses cikmiyor sarki ismi ekranda var fakat ses gelmiyor daha once bu sorunla karsilasan varmi ? İyi forumlar

arkadaslr merhaba yeni kasa excellence aldim BT ile baglanip konusma anlaminda sorun yok,youtube dan muzik dinlerkende sorun yok fakat fizy ile muzik dinlemek isterken ses cikmiyor sarki ismi ekranda var fakat ses gelmiyor daha once bu sorunla karsilasan varmi ? İyi forumlar

Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Fizy' nin hoparlör ayarlarından aracı seçerseniz çalacaktır büyük ihtimalle. Şarkıdayken sesin hangisinden çıkacağını seçebiliyorsunuz telefondan.

Eğer cihazınız androidse uygulama izinlerini gözden geçirin.

Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Fizy' nin hoparlör ayarlarından aracı seçerseniz çalacaktır büyük ihtimalle. Şarkıdayken sesin hangisinden çıkacağını seçebiliyorsunuz telefondan.

Eğer cihazınız androidse uygulama izinlerini gözden geçirin.

Tesekkurler daha onceki audi a3 aracimda boyle bi durum yoktu,fizy e baktim ama bulamadim o ayari,tekrar denerim tesekkur ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
hocam merhaba bende yeni kasa excellence almayi dusunuyorum nasil arabadan memnun musun? ne kadara hangi bayiden aldin kac ay bekledin paylasabilir misin?

hocam merhaba bende yeni kasa excellence almayi dusunuyorum nasil arabadan memnun musun? ne kadara hangi bayiden aldin kac ay bekledin paylasabilir misin?
Hocam merhaba,bu araca makyajli kasa a3 den gectik ilk olarak cekingem cok fazlaydi excellence konfor odakli oldugu icin tercih ettim fr daha spor ve donanim olaran excellence daha doluydu,kesinlikle dogru tercih yapmisim arabanin hizlanmasi,direksiyon hissiyati konforu mukemmel direksiyondan logoyu kapasam audi kullaniyorum derim tek eksikligini hissettigim yada gozum henuz alismadi audi koltuguna oturunca daha luks havasi var leon da ise normal bir arac ama bunda uzun sure hep audi markasini kullanmam olabilir,ama zamanla alisilir bunada,2.el alicaktim arac hic bir yerde yok son anda kapora verip vazgecen olmus o sekilde aldim 96200 e aldim uzerine seramik kaplama ve cam filmi icin 1300 verdim 97500 e mal oldu ama zam ve kur farki yeni gelen araclarda olucaktir muhtemelen,temiz 2.el bulabilirseniz alabilirsiniz umarim aciklayici olabildim

tesekkur ederim mailin icin yakit performansi nasil aracin kac litre yakiyor? ayrica cam filmi arkalarda yok muydu? ben film degilde sadece seramik kaplama dusunuyorum o ne kdar acaba?

Geri
Üst Alt