Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon bağaj havuzu ne dersiniz???bence süper???

aracı kirleticek bir yük taşınmıyorsa, daha dogrusu araç ticari kullanılmıyorsa bence gereksiz bişey

ya hakan yazın köye giderken falan örtümü sermişim:):):)ama insan bagajı açınca havuzu serik görse iyi olurdu:)

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

abi yolda lastık patlarsa napcan?

ogünüm aynen alttaki halıya ne yapıyorsan onu yapacaksın katlayacaksın kenarından kaldırıp lastiği çıkaracaksın:)

zaten var olanın nesi var, bagajda ne taşıyosunki lazım olsun ben çok nadir kullanıyorum mesela bagajı

memnunum Gökhan, kirletecek bişey koyuyorsan temizliği kolay oluyor. Ben ufaklığın bisikletini koyuyorum hafta sonu, temizlemesi çok rahat oluyor. Geçen iftarda sahile giderken tencereleri koyduk bitanesi kaçırmış ağzından, halıflex olsa al başına belayı. Plastikte çok kolay temizleyiverdik.

zaten var olanın nesi var, bagajda ne taşıyosunki lazım olsun ben çok nadir kullanıyorum mesela bagajı

yücelim var olan halı allah korusun bişey aksa kayanın selamı var:)

---------- Post added at 00:20 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

benim bagaj genelde kıyafet havuzu şeklinde oluyor :)

adam genç vede yakışıklı olunca e tabi bide mercedesi olunca:)

Bagajını dolduran ınsanlar ıcın guzel bsey bence,o tarz durumlar ıcın ben genelde ortu fln serıyodum dogrusu ama bagajı sık kullanmakla dogru orantılı olsa gerek bunu kullanmak da.

Geri
Üst Alt