Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon aksesuar

Benimde vardı beyaz ledli kapi eşiği yazisi fakat bugün 4.kez söndügü icin serviste sokturup ledsiz nikelaj olanını taktirim.
Patlama olmadı hiç ama su aliyodu ille. Kapi açılmadan marspiyelden tutulan sudan dolayı bile söndü.
Bende servise bunun icin gitmekten sıkıldım sokturdum.
Videodaki ürün su geçirmiyor diye garanti verilmiş gercekten öyleyse alınır.

ya bende şaşırdım o yüzden sordum :D geçenlerde cupra eklerıne bakıyordumda 4bın kusurdu takımı :D yok artık dedım o fıyata gıder canavar gıbı air takarsın :D

Body kid servislerde yeni kasa icin mevcut ama bunlarin cikmalari pek mevcut degil yani uygun fiata piyasada bulamazsiniz fiber olarakta hemen hemen ayni fiyata gelir diye dusunuyorum servise danismanizda fayda var

Bod kid seti 2012 leonlar icin bir zamanlar 7 bin tl satiyordu dogus oto zamanla 3800 tl dusmustu suan gene ayni pahalilikta devam etmektedir zira seat can kazandi elit takiliyo :)

Body kid servislerde yeni kasa icin mevcut ama bunlarin cikmalari pek mevcut degil yani uygun fiata piyasada bulamazsiniz fiber olarakta hemen hemen ayni fiyata gelir diye dusunuyorum servise danismanizda fayda var

Piyada bir kaçtane yapilan gördum iki yer yapıyor fiberden şuan ama servis fiyatı şimdilik acımasızca gercekten hıç fakirlik görmemişler :) çok yüksek çekip işine gelirse diyorlar adeta.. bakalım daha çok yeni kasa elbet baska birşeyler yapılacak diye tahmin ediyorum yada yapılsın dıye dua ediyorum :)

Valla hep servis diyoruz da parça fiyatlarını servis belirlemiyor, Doğuş Oto'nun belirlediği fiyatlar. Onlar da sonuçta kafalarına göre belirlemiyorlar, oemvag.es den bakarsanız misal parçaların fiyatları neredeyse aynı. Yani bizde pahalı avrupada ucuz değil zaten pahalı şeyler.

Aksesuarlar hep böyledir, hangi marka araca bakarsanız bakın aksesuar adı altında satılan ürünler çok pahalıdır. Hem ek vergileri vs var hem de liste fiyatları yüksek. Sonuçta aksesuar ihtiyaçtan çok keyfi bir şeydir firmalar da bunu değerlendirir.

Valla hep servis diyoruz da parça fiyatlarını servis belirlemiyor, Doğuş Oto'nun belirlediği fiyatlar. Onlar da sonuçta kafalarına göre belirlemiyorlar, oemvag.es den bakarsanız misal parçaların fiyatları neredeyse aynı. Yani bizde pahalı avrupada ucuz değil zaten pahalı şeyler.

Aksesuarlar hep böyledir, hangi marka araca bakarsanız bakın aksesuar adı altında satılan ürünler çok pahalıdır. Hem ek vergileri vs var hem de liste fiyatları yüksek. Sonuçta aksesuar ihtiyaçtan çok keyfi bir şeydir firmalar da bunu değerlendirir.

Mutlak öyledir lakin bizde birşey degil bir kaç fazla ürün takmak isteyince bize göre pahalı geliyor daha uygun olma şansı olsa daha çok sevinecegiz istegimiz bu yönde olurdu :) hanı yoksa servise gidip ben bu kadar verebilirim diyemiyorsun zaten listeden fiyat söylüyorlar.Avrupa fln aksesuarda belki hani fiyat yüksektir zevk için elbet ama bizim ödedigimiz vergi miktarını duşununce girişfiyatlarına bu kdr vergi olmasa araç bazında hepımız cupraya binerdık :) bunuda göz ardı etmemk lazım o yüzden servis tarafından kullanılan ürünler bana göre abartılı fıyatlar geliyor sebebı belki ana yüklenici firma yada ulke vergi şartları bişi degişmiyor rakamlar uçuk..

Geri
Üst Alt