Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon 1.2 tsi s mi ? 1.4 tsi mi

Kesinlikle katılıyorum yanına bi kaportacı al öle git hatta cünkü bu aralar cok cizip göçük arabaları düzeltip boyatıp piyasaya sürmeye calisiyorlar, ve arabanın koltuklarını dahi cekiştir bazen arka koltugun altındaki tırnak kırık oluyor ve bakmadıgın için bir arkadaşın ailen eşin dostun yapmıştır sanıyorsun, gerekirse yere yat arabanın ön arka tamponuna dahi bak sonucta 0 aliyorsun ve para veriyorsun her türlü cingenligi yap derim BEN :) <<<Yapan birisi olarak :) :) :)

Aracıda krediyide mümkünse 30+ yaşı olan ailenden birinin üzerine yap yaşını göremedigim için söylüyorum bunuda hem kaskoda hem sigortada cok faydası oluyor

1,4 Tsi Motordan cok memnun kalacagına emin olabilirsin ve eğer istanbul trafigi gibi trafigin yoksa yakıtından hiç korkmana gerek yok, tabi bazılarımız gibi agrasif kullanmıyorsan :D

Tekrardan Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dilegiyle :)

Allah razı olsun.. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz arabada.. Yaş 34 kasko ilk kez yaptığımdan 1600 tl çıktı. krediye de vakıftan çektim daha uygun geldi bana. bakalım bugün işlemler biterse bugün alacağım arabayı. :):zipla

Hem vergi acisindan hemde yakit acisindan 1.2 ama performans soz konusu olamaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

1.2 süper bir araç ve çok performanslı ve de çok yeterli bir araç aradaki fark komik ama sadece şunu düşünür insan aradaki vergi farkı ve de 1.4 ün karmada yakacağı fazla benzin toplamda yıllık 1000 tl eder ((15 000 km üzerinden 1.lt karmada fazlaca yaktığını düşünürsek gerçek veride....))önemli değil diyosanız bence 1.4 alınır millet 3-5 beygir için paralar döküyo 35 hp alacaksın 700 tl farka:) gerçekten komik ama cidden 15 000 km de 1000 tl para fazla harcar 1.4.....ha performan olarak hiçbir 1.6 benzinli yada tdi 1.2 tsi nin peşinden gelemez eski 1.6 leoncu olarak konuşuyorum...1.2 çok şaşırtıcı yaaaa aklınızda rampada gitmez falan kalmasın.....seçim sizin...

1.2 tsi performans vermez diyenler herhalde omurleri boyunca 2.0T motorlar kullandilar sanirsam ? :)

Galaxy S3 cihazımdan tapatalk 4 ile gönderildi...

Ben 1.4 tsi aldım şimdilik bir sıkıntı yok :) memnunum araçtan ;)

Geri
Üst Alt