Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasayla ilgili birkaç soru

1.4tsi 140hp fr + fullled ve sunroof + metalik renk 53600'e anlaştım bugün. trafik sigortası hariç anahtar teslim fiyatı, bagaj havuzu da hediye. iyi fiyat aldığımı düşünüyorum 2. aracım oluyor aynı yerden. kaporasını verdik artık aracı bekliyoruz.

1.4tsi 140hp fr + fullled ve sunroof + metalik renk 53600'e anlaştım bugün. trafik sigortası hariç anahtar teslim fiyatı, bagaj havuzu da hediye. iyi fiyat aldığımı düşünüyorum 2. aracım oluyor aynı yerden. kaporasını verdik artık aracı bekliyoruz.

Hadi hayırlı olsun biran önce gelir umarım

Hayırlısı olsun şimdiden. Çok güzel bir seçim, kesinlikle pişman olmazsın. Aracın rengi ne bu arada?

Hayırlısı olsun şimdiden. Çok güzel bir seçim, kesinlikle pişman olmazsın. Aracın rengi ne bu arada?
Hocam tünaydın. Size bu soruyu belki daha önce de sordum kusura bakmayın ama bazı yorumlar kafaları karıştırıyor. Onun için son bir kez daha sorup netleştirmek istiyorum. Siz de benim gibi eski bir corsa c kullanıcısı olarak iki aracı süspansiyon konforu olarak nasıl kıyaslarsınız? Corsa'nın ki daha sesli çalıştığı malum. Benim aklıma takılan en büyük soru FR süspansiyonun aracın sertliğine olan etkisi. FR şu anki haliyle süspansiyon konforu olarak Corsa'ya göre daha kötü ve bozuk yollarda daha fazla hissettiren bir araç mı? Aracı tercih aşamasında bu sorunun cevabının etkisinin çok büyük olacağını belirtmek isterim. Teşekkürler tekrardan.

Şimdiden hayırlı olsun.Hangi bayiden aldıyorsunuz. Bagaj havuzunu ben almak istiyorum. Orjinali mii acaba nerden bulabilirim?

Şimdiden hayırlı olsun.Hangi bayiden aldıyorsunuz. Bagaj havuzunu ben almak istiyorum. Orjinali mii acaba nerden bulabilirim?

sağolun arkadaşlar.

aracı konya attarlardan aldım.

bagaj havuzu orjinal olsun dedim özellikle belirttim yan sanayi ürünü falan kabul etmem dedim tamam dediler.
internette satan yerler var sanırım ama serviste satılan kaç paradır nedir bilmiyorum açıkçası. aracı alınca görecez artık.

Geri
Üst Alt