Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasa ibiza geri vites ampul

endotown

Kayıtlı Üye
herkese merhaba

2018 model ibiza aracıma 14 farklı marka ve tiplerde led ampul taktım hepsinde arıza ışığı yaktı. arıza ışığı yakmayan bildiğiniz led ampul varmı?

araya direnç eklemezseniz büyük ihtimalle ledler arıza ışığı yaktırır.

Ben Leon için Photon kullandım. Sorun yaşamadım.

Photon PH7219 P21W

Photon acorn serisi taktım hiç sorun olmadı (uzun,kısa,sis) geri vites için bir bilgim yok ama

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

herkese merhaba

2018 model ibiza aracıma 14 farklı marka ve tiplerde led ampul taktım hepsinde arıza ışığı yaktı. arıza ışığı yakmayan bildiğiniz led ampul varmı?

Yeni kasalarda bu problem yaşanıyor maalesef. Canbus'lu ledlerde bile bu hata alınıyor, aynı sorun plaka aydınlatmaları içinde geçerli. Şuan için bir yoluda bulunamadı bildiğim kadarıyla.

Hocam sis farlarına led denediniz mi acaba ? Onda da arıza lambası yakıyor mu

Led ampuller canbus özelliği yok ise arıza ışığı yanmasına neden olur led ampulü seçerken canbus özellikli olmasına dikkat ediniz ....

Geri
Üst Alt