Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza ve ufak dokunuşlar

burakkkahraman

Kayıtlı Üye
eski 2011 1.4 85hp beyaz 5 kapıyı satıp 2011 1.6 105hp tek kapılıya hayırlısıyla geçiş yaptık.
ee tabi öğrenci işi ufak çaplı bir şeyler yapmadan olmaz dedik
öncelikle daha önce başlıkta açtığım plastidiple diğer aracımda olduğu gibi bundada jantlarımı söküp boyadım ardından rengi atmış spoilerı zaten siyah olmasını istediğim için onuda boyamak istedim boyadım fakat dün hava çok soğuk diye mi bilemiyorum buğulu kaldı kuruyunca boyacıya gidene kadar idare eder en azından
daha sonra yapılıcak dokunuşlar:
aynalar ve kapı kolları siyah kaplanıcak
ön lip ve difüzör eklenicek ve 4 çıkış krom egzoz takılıcak
iç mekanda: kırmızı emniyet kemeri takmayı düşünüyorum içerde bazı keskin noktaları belki kırmızı neon kablo tarzı bir ürün varmış o yapılabilir ve o zamanki maddi duruma göre direksiyon alcantara kaplanabilir diye düşünüyorum.
araban ne olursa olursa olsun sevmek önemli sevgili kardeşlerim abilerim ben araba resmen aşık oldum dahada oluyorum allah herkese her sabah baktığında mutlu olucağı arabalar nasip etsin.Teşekkürler saygılar sevgiler...IMG-20161125-WA0017.jpg IMG-20161125-WA0014.jpg IMG-20161125-WA0012.jpg IMG-20161125-WA0008.jpg IMG-20161125-WA0006.jpg IMG-20161125-WA0004.jpg IMG-20161125-WA0002.jpg IMG-20161125-WA0017.jpg IMG-20161125-WA0017.jpg
16 NFR 21 sizlerle

Maşallah kardeşim araban çok güzel ağız tadıyla kazasız belasız güzel günlerde kullan . Kırmızı emniyet kemeri yaptırırsan kaça malolduğunu da merak ediyorum ?

Maşallah kardeşim araban çok güzel ağız tadıyla kazasız belasız güzel günlerde kullan . Kırmızı emniyet kemeri yaptırırsan kaça malolduğunu da merak ediyorum ?
çok sağol abi teşekkür ederim.
metre fiyatı 10 lira civarı yazıyo toplamda 20 metre gider diye düşündüm ama tam kaç metre gerekiyor bilmiyorum yaptırıcağım zaman edindiğim bilgileri paylaşırım tekrardan

Burak yeni aracın hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, maşallah..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eski 2011 1.4 85hp beyaz 5 kapıyı satıp 2011 1.6 105hp tek kapılıya hayırlısıyla geçiş yaptık.
ee tabi öğrenci işi ufak çaplı bir şeyler yapmadan olmaz dedik
öncelikle daha önce başlıkta açtığım plastidiple diğer aracımda olduğu gibi bundada jantlarımı söküp boyadım ardından rengi atmış spoilerı zaten siyah olmasını istediğim için onuda boyamak istedim boyadım fakat dün hava çok soğuk diye mi bilemiyorum buğulu kaldı kuruyunca boyacıya gidene kadar idare eder en azından
daha sonra yapılıcak dokunuşlar:
aynalar ve kapı kolları siyah kaplanıcak
ön lip ve difüzör eklenicek ve 4 çıkış krom egzoz takılıcak
iç mekanda: kırmızı emniyet kemeri takmayı düşünüyorum içerde bazı keskin noktaları belki kırmızı neon kablo tarzı bir ürün varmış o yapılabilir ve o zamanki maddi duruma göre direksiyon alcantara kaplanabilir diye düşünüyorum.
araban ne olursa olursa olsun sevmek önemli sevgili kardeşlerim abilerim ben araba resmen aşık oldum dahada oluyorum allah herkese her sabah baktığında mutlu olucağı arabalar nasip etsin.Teşekkürler saygılar sevgiler...Ekli dosyayı görüntüle 13848 Ekli dosyayı görüntüle 13849 Ekli dosyayı görüntüle 13850 Ekli dosyayı görüntüle 13851 Ekli dosyayı görüntüle 13852 Ekli dosyayı görüntüle 13853 Ekli dosyayı görüntüle 13854 Ekli dosyayı görüntüle 13848 Ekli dosyayı görüntüle 13848
16 NFR 21 sizlerle

Valla istanbul' da sabah araca bakıp mutlu olmaktan çok İBB programını açıp trafiğin az olduğunu görmek beni daha çok mutlu ediyor açıkçası :D :D Şaka bir yana yeni aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın İnşallah :) Nacizane olarak 4 egzoz yerine sağlı sollu tek çıkış 2 egzoz daha şık duracaktır bence.

Valla istanbul' da sabah araca bakıp mutlu olmaktan çok İBB programını açıp trafiğin az olduğunu görmek beni daha çok mutlu ediyor açıkçası :D :D Şaka bir yana yeni aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın İnşallah :) Nacizane olarak 4 egzoz yerine sağlı sollu tek çıkış 2 egzoz daha şık duracaktır bence.
istanbulda yaşamanın sıkıntısı tabiki bunlar bursa için yolun açık olduğunu bildiği için insan geri kalanı yoldaki keyif egzoz işininde şuanlık 1 2 ayı var gibi duruyo ama evet dediğinizde gayet çık olabilir cupra tamponlar bu kadar pahalı olmasa keşkede bir ortadan güzel egzozumuz olsa neyse bakalım hayırlısı çok teşekkür ederim

Geri
Üst Alt