Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Ibiza Style 1.0 TSI DSG 115hp 200Nm İlk İzlenimler

Cyrus One

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,

Arkadaşlar ilk defa araba satın aldım hiç araştırmadım, hiç anlamam da ama her zaman Ibiza'ya bir sempatim olduğundan düşünmeden aldım. Aracı 2 gün önce teslim ettiler. Şuan 149 kmde. Aracın içi gerçekten iddaa ettikleri gibi gayet geniş ve bagajıda aynı şekilde ve orta konforda bir araba olduğunu düşünüyorum her taraf sert plastik (nedense bana her zaman daha hoş görünmüştür.). yakıt olarak gayet başarılı ortalama sarfiyatım 5-6 lt civarında. yol tutuşuda gayet iyi gibi zaten hızlı araç kullanan biri de değilim. Araba da gördüğüm tek sıkıntı paspaslar. Aracın orjinal paspasları olmasına rağmen klips delikleri tutmuyor bu yüzden sürücü tarafında ki paspasda potluk oluşuyor sürücü yanı koltuğunun paspasınıda yanlış vermişler yarın değiştirecekler. Araç genel olarak gayet güzel. 5 kişi araca binip İzmit Yuvam Akarca rampasına ve İzmit kuruçeşmede ki doktorlar sitesine çıkan rampaları tırmandık (rampaları bilenler ne kadar dik olduğunu bilir) her iki rampada da performansından ödün vermedi. Araçla ilgili değişik izlenimlerim oldukça buradan paylaşacağım. Şuan tek eksisi paspaslar onun dışında 5 yıldız.

Herkese kazasız belasız seyirler...

Herkese Merhaba,

Arkadaşlar ilk defa araba satın aldım hiç araştırmadım, hiç anlamam da ama her zaman Ibiza'ya bir sempatim olduğundan düşünmeden aldım. Aracı 2 gün önce teslim ettiler. Şuan 149 kmde. Aracın içi gerçekten iddaa ettikleri gibi gayet geniş ve bagajıda aynı şekilde ve orta konforda bir araba olduğunu düşünüyorum her taraf sert plastik (nedense bana her zaman daha hoş görünmüştür.). yakıt olarak gayet başarılı ortalama sarfiyatım 5-6 lt civarında. yol tutuşuda gayet iyi gibi zaten hızlı araç kullanan biri de değilim. Araba da gördüğüm tek sıkıntı paspaslar. Aracın orjinal paspasları olmasına rağmen klips delikleri tutmuyor bu yüzden sürücü tarafında ki paspasda potluk oluşuyor sürücü yanı koltuğunun paspasınıda yanlış vermişler yarın değiştirecekler. Araç genel olarak gayet güzel. 5 kişi araca binip İzmit Yuvam Akarca rampasına ve İzmit kuruçeşmede ki doktorlar sitesine çıkan rampaları tırmandık (rampaları bilenler ne kadar dik olduğunu bilir) her iki rampada da performansından ödün vermedi. Araçla ilgili değişik izlenimlerim oldukça buradan paylaşacağım. Şuan tek eksisi paspaslar onun dışında 5 yıldız.

Herkese kazasız belasız seyirler...
Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın dediğiniz rampalar gerçekten çok dik aşağıya inmek çok keyifli ama

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun aracınız. Paspaslar eski kasa İbiza'nın galiba, uyumsuz oluyor.

Güzel dilekleriniz için teşekkürler... Bugün paspas sorunumu da hallettim. Bana verdikleri paspas leon paspası olduğu için büyük geliyormuş orjinaliyle bayide değiştirdiler.

Tekrardan Hayırlı olsun Çağrı Bey , Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin. Bende şuan şehir dışındayım samsuna döndüğümde ilk işim bayiye gitmek olucak , yaşananları aktarıcam.

Herkese selamlar arkadaşlar..Bende dün konya attarlardan teslim aldım aracı ve gaziantepe getirdim ..ortalama 110/s hızda 600 km yol 5.6 yakıt tüketimi oldu..Araç gerçekten çok konforlu sürüş keyfi çok iyi ivmelenme güzel..özellikle bluetootle eşleştikten sonra sesli arama çok hoş..160 km hıza çıktığımda bile yalıtım çok iyi ..tedirginlik duyduğum herşeyden rahatladım..bu arada antepe döndüğümde sitesinde 3.000 tl zam yapıldığını gördüm..

evet arkadaşlar araçlara 3000tl zam geldi... Araçdaki ses yalıtımı gerçekten çok güzel dışarıdan hiç ses almıyor
[doublepost=1509912315,1508854709][/doublepost]herkese tekrar merhaba. Bugün araç içerisinde birşey dikkatimi çekti aracıma opsiyonel olarak kolçak ve sürücü koltuk altı gözü eklettim fakat kolçak var alt göz yok sanırım göz dedikleri şey eğer düz bir adi plastik değilse! Yeni ibiza alıp bu opsiyonu ekleten varsa bir fotoğraf gönderebilir mi koltuk altı gözüne ait yada yeni ibizaya ait orjinal koltuk altı gözünü internetde bulabilen ben bulamadım
[doublepost=1510434599][/doublepost]Bugün Seat'a koltuk altı saklama gözü için gittim ve opsiyonda geçen koltuk altı saklama gözü denilen şey benim koltuğun altına takılan o adi siyah düz tepsi gibi plastikmiş!!! bu opsiyon kolçakla beraber verildiği için aslında parayı sadece kolçağa vermiş oluyoruz. Beklenmeyecek kadar kalitesiz bir plastik maliyeti en fazla 1tldir.

Geri
Üst Alt