Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibiza sipariş tarihi

karadere.1987

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 18 Eylül'de bayiye gelecek aracı opsiyonlatarak yeni ibiza siparişi verildi. Bayi kasım sonu ve aralık gibi bile gelebilir diyor. Bu aylarda ibiza siparişi verip bekleyen varmı. Tahmini 2 ay gibi bir süreç var sanırım. Sizce yılbaşını geçme ihtimali varmıdır. Sipariş no verildi.

Merhaba arkadaşlar 18 Eylül'de bayiye gelecek aracı opsiyonlatarak yeni ibiza siparişi verildi. Bayi kasım sonu ve aralık gibi bile gelebilir diyor. Bu aylarda ibiza siparişi verip bekleyen varmı. Tahmini 2 ay gibi bir süreç var sanırım. Sizce yılbaşını geçme ihtimali varmıdır. Sipariş no verildi.
Belli olmaz aralık 2 haftası gelmezse büyük ihtimal 2018 e kalır
Bayiler yıl içinde olan istatistik sonucuna göre baskı yapıyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben dün bayi ile konuştum Katalonların bağımsızlık olayları siparişleri etkileyebilirmiş.

Evet katalanların bağımsızlığı etkileyebilir.
1. Gemi her aymı geliyor türkiyeye aralıkları bellimidir bunların.
2. Bayiye baskı yapsak aracın gelişi için 2018 öncesi gelebilir mi ?
3. 2018 sonrası gelirse ne gibi dezavantajı olur sizce.

Evet katalanların bağımsızlığı etkileyebilir.
1. Gemi her aymı geliyor türkiyeye aralıkları bellimidir bunların.
2. Bayiye baskı yapsak aracın gelişi için 2018 öncesi gelebilir mi ?
3. 2018 sonrası gelirse ne gibi dezavantajı olur sizce.
Bayiye baskı yapınca işlemleri kontrol ediyorlar hatta size takip numarası veriyorlar araç üretildikten sonra her aşamasını kontrol edebilirsiniz hangi gemi de gemi hangi limana aracı indirdi gibi
2017 model olur aracınız ama 2018 trafik çıkışlı sayılır

Bayiye baskı yapınca işlemleri kontrol ediyorlar hatta size takip numarası veriyorlar araç üretildikten sonra her aşamasını kontrol edebilirsiniz hangi gemi de gemi hangi limana aracı indirdi gibi
2017 model olur aracınız ama 2018 trafik çıkışlı sayılır

Sipariş numarası aynı gün verildi bayiye gelecek araç opsiyonlatıldığı için. volkswagenim uygulaması indirilip baktım ama bir sonuç çıkmadı. Gemiyi takip edilecek siteyide görmüştüm takip eden arkadaşlar vardı.

arkadaşlar, Türkiye için bekleyen siparişlerin - henüz üretime alınmamış olanların tamamı, maalesef OCAK ayına üretim planı olarak revize edildi. Dolayısı ile siparişlerin bayilere ulaşması en erken 25 OCAK tarihli olacak.

benim de bekleyen siparişim vardı. tamamen dolu DSG li araç. ancak yaşanan bu gecikmeden dolayı siparişi bir kaç gün önce iptal ettik. mevcuttaki araçlara bakıyorum artık.

bu arada, bayilerde de çok araç yok.
kasım ayı fiyatları ne derece zamlanır belli değil ama bayilerin söylediği ufak bir zam da gelebileceği yönünde.
Aralık ayında ise, yılsonu indirimleri yansıtılacak. Tabi bayilerde araç kalırsa,

Geri
Üst Alt