Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Ibiza Hakkındaki Görüşlerim

Şansa bak ya, ben de Donanımhaber vasıtasıyla tanışmıştım onla. 3-4 kez görüştük forumdaki diger arkadaşlarla beraber. Sağolsun ortama ayark uydurmamda çok yardımcı olmuştı ilk buluşmada fila kimseyi tanımıyodum ben :) Onlarla beraber binmiştik 8 kişi birden baska bir buluşmada.

Ibiza'nın namı yayılıyo =)

Şansa bak ya, ben de Donanımhaber vasıtasıyla tanışmıştım onla. 3-4 kez görüştük forumdaki diger arkadaşlarla beraber. Sağolsun ortama ayark uydurmamda çok yardımcı olmuştı ilk buluşmada fila kimseyi tanımıyodum ben :) Onlarla beraber binmiştik 8 kişi birden baska bir buluşmada.

Ibiza'nın namı yayılıyo =)

yusuf çok iidir valla sanada iyiliğiğ dokunmuş sölerım ona senle burda karşılastıgımızı.senın aracta cok guzel maşallah namı yayılır daha =)

Söyle söyle en son beraber iftar yapmıştık onla da sonra görüşemedik, oldu baya.

Tesekürler bu arada :)

Jantlarınız çok yakışmış.
Kazasız ve iyi günlerde kullanmanız dileklerimle...

yavru bi ara gel yine Erya'ya Cumartesi mesela..

Gelirsem erken gelirim ama. Sen de uyuyosun o saatlerde :D Saat 14:30'da baska arkdaşlara sözüm var, Maslak'a geri dönmem lazım o saate kadar.

Geri
Üst Alt