Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibiza fiyat listesi açıklandı

Fiyatlar gerçekten çok yükseldi. Buna lafım yok ama ben de binmek için alan biri olarak dolu bir araç olsun diyerek xcellence olarak sipariş geçmiştim ancak konu mesajında da belirttiğim gibi xcellence su an icin uretimde değil. Siparişi style a çevirdik.
1.0 115hp DSG
Sunroof
Full led
8" ekran
Kış paketi
Style plus paket
Full link
Keyless
Kablosuz şarj ünitesi
Kol dayama
Sürüş profili seçimi
16" jant

bi aksilik olmazsa 2-10 ekim tarihleri arasında teslim alacağım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Fiyatlar gerçekten çok yükseldi. Buna lafım yok ama ben de binmek için alan biri olarak dolu bir araç olsun diyerek xcellence olarak sipariş geçmiştim ancak konu mesajında da belirttiğim gibi xcellence su an icin uretimde değil. Siparişi style a çevirdik.
1.0 115hp DSG
Sunroof
Full led
8" ekran
Kış paketi
Style plus paket
Full link
Keyless
Kablosuz şarj ünitesi
Kol dayama
Sürüş profili seçimi
16" jant

Ne kadar ödediniz bu donanıma?

1.0 115hp DSG
Sunroof
Full led
8" ekran
Kış paketi
Style plus paket
Full link
Keyless
Kablosuz şarj ünitesi
Kol dayama
Sürüş profili seçimi
16" jant

boş leon parasını gelmiştir sanırım fiyatı

ben 2016 ibiza style 5500 km de daha sıfır kokusu içinde poşetleri üstünde duruyor 49250 ye aldım. iyikide yeni ibiza siparişimi iptal etmişim diyorum bunlar ne abartmış be YUH diyorum başkada bir şey demiyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Ibiza'nın fotoğrafını gördüğümde Leon'a çok benzediğini düşünmüştüm. Benzerlikleri sadece görüntüden ibaret değilmiş, ebatları da birbirine çok yaklaşmış. Mesela;

Yeni Leon bagaj kapasitesi: 380 lt
Yeni Ibiza bagaj kapasitesi: 355 lt

Hal böyleyken bu fiyatlar bana hiç de sürpriz olmadı. Leon boyut olarak lise 4 öğrencisi ise, Ibiza lise 3 öğrencisi :)

Bir de şu var:
Renault Clio Icon 1.2 120 HP EDC 76.300 TL
Yeni Seat Ibiza Style 1.0 EcoTSI 115 HP DSG 75.000 TL

Fiyatlar sadece seat için fazla değil. Tüm arabalar için.
İbiza için fiyat fazlaysa polo içinde fabia içinde i20 içinde clio içinde rio içinde fazla...
Piyasa böyle artık yapacak bir şey yok...

2013 de leon ilk geldiğinde yanlış hatırlamıyorsam 1.2 olan 42 civarı 1.4 olanı ise 48 liraydı...

2017 model 1.2 style plus aracım var 3 ay oldu alalı 57 kusura denk geldi şimdi girdim baktım aynı aracım Yen'i kasa olmamasına rağmen fiyatı görünce şok oldum 60.900tl birde ekstra büyük ekran yağmur sensörü vs yok bu gidişle piyasa düzelmeyecek anlaşılan / Yen'i kasa ibizaya açıkcası o parayı vermem bu aracı almadan önce bak Yen'i kasası çıkacak bekle filan dediler çok yakışıklı olacak dediler ama görünürde ben fiyatlara da bakınca bu para bu araca verilmez diye düşündüm açıkcası pişman olmadım / yakıt konusunda arada fark göremedim memnunum yani

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt