Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza dijital kokpit

endotown

Kayıtlı Üye
arkadaşlar an itibariyle dijital kokpit opsiyonel olarak sunuldu. yetkili bayi ile görüşüyorum fiyat bilgisi alacam

3500 - 4000TL Aşşası Kesinlikle Değildir. Adım Gibi Eminim, Alıntılarsınız Beni Öğrendikten Sonra.

6-7 bayi ile görüştüm parça kodunu tespit ettik fakat türkiye fiyatı çıkmıyor 1 ay sonra tekrar deneyeceğiz.

En sevmediğim şey de dünya devi bir ülke olmamızdan dolayı üretilen arabaların en absürd donanımlısı Türkiye' ye geliyor. Bu sadece Seat ya da Vag grubu araçlar için değil bütün markalarda böyle malesef. İthalat yapanlar neden bu şekilde yapıyor anlamadım halbuki devlet açıklıyor kişi başına düşen milli gelirimiz yükseliyor devamlı, imf' ye borç verecek durumdayız diye. Siz getirin bütün donanım paketlerini 50.000 tl anca edecek arabaya 150-200 bine her türlü alırız biz. Yani demek istediğim o dijital kokpit (sanırım dediğiniz hayalet gösterge) gelmeyedebilir ya da gelirse fiyatını arkadaşın dediği gibi sağlam itelerler.

En sevmediğim şey de dünya devi bir ülke olmamızdan dolayı üretilen arabaların en absürd donanımlısı Türkiye' ye geliyor. Bu sadece Seat ya da Vag grubu araçlar için değil bütün markalarda böyle malesef. İthalat yapanlar neden bu şekilde yapıyor anlamadım halbuki devlet açıklıyor kişi başına düşen milli gelirimiz yükseliyor devamlı, imf' ye borç verecek durumdayız diye. Siz getirin bütün donanım paketlerini 50.000 tl anca edecek arabaya 150-200 bine her türlü alırız biz. Yani demek istediğim o dijital kokpit (sanırım dediğiniz hayalet gösterge) gelmeyedebilir ya da gelirse fiyatını arkadaşın dediği gibi sağlam itelerler.
4000 tl idi opsiyonda ben 25 gün önce fr ı alırken öyle demişti bayiler , extradan parça olarak alınıp takıldığında tahminim 6000 den aşağı olmaz , he değermi bence değmez

ayrıca ek olarak ellerinde ne zamanki biter eski göstergeler ondan sonra gönderirler buraya standart olarak , ellerinde kalan ne olsa buraya yolluyorlar , hondalardaki göçükler sadece buradakilerde varmış öyle bir video izlemiştim

4000 tl idi opsiyonda ben 25 gün önce fr ı alırken öyle demişti bayiler , extradan parça olarak alınıp takıldığında tahminim 6000 den aşağı olmaz , he değermi bence değmez

ayrıca ek olarak ellerinde ne zamanki biter eski göstergeler ondan sonra gönderirler buraya standart olarak , ellerinde kalan ne olsa buraya yolluyorlar , hondalardaki göçükler sadece buradakilerde varmış öyle bir video izlemiştim

6000TL Olma Sebebi Torpido'da Olan Multimedia Cihazı MIB2 İle Değişiyor Diye Biliyorum. Digital Ekran'ın Navigasyonlu Olması Sağlanıyor.

Ben dolar yükselmeden önce montaj dahil 6 bin tl fiyat aldım taksit yapmadıkları için uygulama yaptırmadım fakat yurtdışından alıp montajını ve kodlamasını yaptırmayı düşünüyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6000TL Olma Sebebi Torpido'da Olan Multimedia Cihazı MIB2 İle Değişiyor Diye Biliyorum. Digital Ekran'ın Navigasyonlu Olması Sağlanıyor.

Mib2 cihazı zaten tek olarak 6 bin tl ye satılıyor benim aracımda mevcut kullanıyorum dolar yükselmeden önce aldım 750$ dı şuan tr de 1000$. Civarına satılıyor ekstra gösterge paneli de dersen 12-13bin tutar buda satıp o şekilde almak daha karlı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt