Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza airbag

Son durumlardan bizi haber et hocam bayiye gittinizmi ne oldu merak ediyoruz.

henüz gitmedim hafta içi çalıştığım için hafta sonu giderim diye düşündüm ama hafta sonu herkesi orada bulamam yazı vs almam gerekirse hafta içine sallayabilirler o nedenle bu hafta içi bir gün izin alıp gideceğin gelişmelerden haber dar ederim muhtemelen airbag yok eğer öyle bir durum var ise zaten görüp görecekleri en kıl müşteri benim. Dişimden tırnağımdan arttırıp çocuğumun rızkından kısıp bu arabayı ödemek için uğraşıyorum olaki öyle bir durum var hukuksal açıdan heryere başvuracağım zaten onlar baktıktan sonra adliyeye gidip bilir kişi ile delil tutanağı tutturacağım. her ihtimale karşı.
Birde zaten canımı sıkan nokta sanki karşısında salak var hepsi öyle deyip geçiştirmesi satış temsilcisinin.
Madem öyle üretiliyor neden airbag olan heryere yazı koymuşlarda söför tarafına koymamışlar hiçbiryere koymasınlar ozaman sanki salak var karşılarında

henüz gitmedim hafta içi çalıştığım için hafta sonu giderim diye düşündüm ama hafta sonu herkesi orada bulamam yazı vs almam gerekirse hafta içine sallayabilirler o nedenle bu hafta içi bir gün izin alıp gideceğin gelişmelerden haber dar ederim muhtemelen airbag yok eğer öyle bir durum var ise zaten görüp görecekleri en kıl müşteri benim. Dişimden tırnağımdan arttırıp çocuğumun rızkından kısıp bu arabayı ödemek için uğraşıyorum olaki öyle bir durum var hukuksal açıdan heryere başvuracağım zaten onlar baktıktan sonra adliyeye gidip bilir kişi ile delil tutanağı tutturacağım. her ihtimale karşı.
Birde zaten canımı sıkan nokta sanki karşısında salak var hepsi öyle deyip geçiştirmesi satış temsilcisinin.
Madem öyle üretiliyor neden airbag olan heryere yazı koymuşlarda söför tarafına koymamışlar hiçbiryere koymasınlar ozaman sanki salak var karşılarında

Müşteriler kimi satış temsilcilerinden daha bilgili. Geçmiş olsun. Hayırlısı olsun şimdiden...

Teşekkür ederim muhtemelen perşembe günü gidicem servise
[doublepost=1517405969,1517311525][/doublepost]Yarın sabah gideceğim servise bakalım ne olacak sonuçları buradan bildireceğim .

Tahminim, ilk serilerde böyle bir hata olduğu belirlendi ve düzeltildi. Ülkere sevkedilen araçlarla uğraşılmadı kaç kişi dikkat edecek diye. İtiraz eden olursa direği 5dk yazılısı ile değiştirecekler çözümde bu olacak. Doğuşun değil doğrudan üretici firmanın sorunu. Belki 1 lot üretimin sorunudur.

Kemerini tak, yoluna bak...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

servisteyim aracin diregini soktuler sadece yazi yokmus icerde airbagi gordum rahatladim yazinin siparisini gectiler yenisi takilacak arti 2 adet de guncelleme gelmis araca yeni ibiza sahiplerine duyurulur onlari yapiyorlar suan da bu arada o ufacik yazi 24 tl

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
geçmiş olsun sevindim çözüme ulaşmasına... Güncellemeler ne ile alakalı acaba bilgi verme imkanınız varmı?

Geri
Üst Alt