Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibiza ısıtmalı katlanır ayna

arifk58

Kayıtlı Üye
Merhabalar;
Aracımı daha yeni aldım 1.0 EcoTsi 115 hp style donanım paketi yalnız aracımda birkaç eksikler var diye düşünüyorum,
1)Katlanabilir ayna yapımı
2)Isıtmalı ayna yapılmasını istiyorum bunlar yapıldıktan sonra aracım garanti dışı kalıyor mu? Onu merak ediyorum kalmıyorsa yaptırma şansımın olduğunu düşünüyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim;)birde yapılabilecek yerler hakkında bilgi de alabilirsem Öneri gibi çok mutlu olurum:)

Çok teşekkür ediyorum size aracı aldığımızda plus paketi mevcut değildi ellerinde yoktu servisi de aradığımda araca birşey ekleyemeyeceklerini söylediler ne yazık ki

Merhabalar 2016 Ibiza referans modeli aracım var katlamali ayna yok fakat aynalarda ısıtma var deneyebilirsiniz vitesin yanındaki rezistans a basın ve bir süre sonra aynaya dokunun sıcaklığı hissedeceksiniz bende rastgele buldum

Merhaba, öncelikle aracınız hayırlı olsun. Bu özellikleri sonradan ekletme şansınız nedir bilmiyorum ama işlemleri yetkili servis dışında yaptırırsanız aracınızın elektrik aksamı komple garanti dışı kalacaktır. Bayilerde plus ya da elektronik paketli araç bulamadınız mı hocam?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bir konuda birkaç servisle görüşmüştüm. Sadece işlem yapılan yerde sorun çıkarsa, o işlem yapılan yer garanti dışı kalıyor dediler. Yani aynayla ilgili birşey yapılırsa ve yarın bir gün ayna ile ilgili sıkıntı olduğunda sadece o alan garanti dışı kalıyormuş.

Geri
Üst Alt