Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Bir Sorunla Tekrar Başınızı Ağırtıcam K.bakmayın :(

arabanı sat paranı al bırak arabayı..
parayı alıp bankaya yatır kapat borcunu sonrasında her türlü resmi evrak için hazırsın zaten..

arabanı sat paranı al bırak arabayı..
parayı alıp bankaya yatır kapat borcunu sonrasında her türlü resmi evrak için hazırsın zaten..

dediğin gibi yapıcam yarın babamla bi konuşayım hayırlısıyla yine burda açıklarım eğer kafasına yatarsa vericem arabay sonrasına bakıcaz artık bu arada kaskoyu yeni yaptırdık her hangi bi kaza yok kaskoya işle ordan parayı alabilirmiyiz....

yeni arabaya devredersiniz kaskoyu..

Orkun o terletme çok önemli bir şey değil üzerinde durmana gerek yok. Satacaksan o ayrı ama grank keçesinden gelen yap senede olsa olsa ancak 300 gr eksiltme yapar hazır kaldırmışken baktırsaydın eksiltme var mı yağda . Yoktur da için rahat etsin diye

Orkun o terletme çok önemli bir şey değil üzerinde durmana gerek yok. Satacaksan o ayrı ama grank keçesinden gelen yap senede olsa olsa ancak 300 gr eksiltme yapar hazır kaldırmışken baktırsaydın eksiltme var mı yağda . Yoktur da için rahat etsin diye

yağ eksiltme yok abi ona dikkat ettim bende çok az bişi akıtıyo çok nadir ama yinede içim rahat etmiyo değiştirmeden olmaz dimi...ileride bi zarar verirmi onuda bilmyorum...

bu arada başlığı daha yeni ilk defa okudum tamamen..
bi alemsin Orkun.. :D :D

mert abi sana bişey sorim benm arabanın turbosunun fiyatı nedir sıfır turbo fiyatı bi bilgin varmı...

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:23 ----------

bu arada başlığı daha yeni ilk defa okudum tamamen..
bi alemsin Orkun.. :D :D

hehehe napim abi iyice kafayı sıyırdım valla :) ne yazsam diye düşünyodum ....

Valla şu an için hiçbir fikrim yok Orkun çok gerekli olursa sana daha hesaplı turbo bulmanı sağlayacak bir kaç telefona ulaşırım :)

Geri
Üst Alt