Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Bişi Keşfettim..

arkadaşlar bende bi özellik yazayım belki bilmeyenler vardır yağmur yağarken sileceği otomatik silme moduna aldığınızda 120 km hıza kadar normal siliyor 120 yi geçtiğinizde silecek aşağıya indiğinde hemen kalkmıyor 2 saniye sonra kalkıyor buda benden olsun...

nası kapanıyoo peki o

uzun OK/Reset tuşuna basınca kapanıyo olması lazım..

arkadaşlar bende bi özellik yazayım belki bilmeyenler vardır yağmur yağarken sileceği otomatik silme moduna aldığınızda 120 km hıza kadar normal siliyor 120 yi geçtiğinizde silecek aşağıya indiğinde hemen kalkmıyor 2 saniye sonra kalkıyor buda benden olsun...

abi ben bi çok defa hatırlıyorum otomatikteyken sürekli çalıştığını yüksek hızlarda. ??

bu özellik 2008 leonda varmı ya hız sabitleyici sanırım nasıl kullanılıyor çözemedim bir türlü :D

bu özellik 2008 leonda varmı ya hız sabitleyici sanırım nasıl kullanılıyor çözemedim bir türlü :D

Yok bu hız sabitleyici değil, hızı kontrol etme amaçlı gıcık bişey :) Yol bilgisarından kendinize bir limit seçiyorsunuz atıyorum 90kmh sonra 91 yaptığınızda bir ses (benzin uyarı sesi gibi) ve yol bilgisayarında uyarı çıkıyor. Ben hiç hoşlanmadım. Yiğit ilk postta nasıl kurulacağını açıklamış.

Bu arada Yiğitcim uyanda balığa çıkalım :D

Geri
Üst Alt