Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Bişi Keşfettim..

bende gecen sene kUrcalarken bulmustum bunu. Cok hosuma gitti ilk buldugumda hizi dijital olarak verdigi icin.Cruisecontrol devredeyken kullaniyorum. Uyari vermesi bi bakimdan iyi ,sahilde 70 e ayarliyip gidiyordum genellikle. Orda radara girmistim. Dilim yandigi icin Oda uyarinca gecmiyorum artik.

ben kapattım onu zırt pırt otuyor basımı agrıtıyor..:)

cahil kalmışım yahu herkes biliyomuş.. :D :D :D

benimki 195km/h 'e ayarlı geyik olsun diye yapmıştık..
yalnız volkwagenlerde uyarıyı verdikden 3-4 sn sonra tekrar menu normale dönüyo,bizimkilerde başka bi tuşa dokunmazsan sürekli uyarı halinde kalıyo(menünün yanıp sönme olayı-ses değil) o biraz sinir bozucu oluyo..

benimki 195km/h 'e ayarlı geyik olsun diye yapmıştık..
yalnız volkwagenlerde uyarıyı verdikden 3-4 sn sonra tekrar menu normale dönüyo,bizimkilerde başka bi tuşa dokunmazsan sürekli uyarı halinde kalıyo(menünün yanıp sönme olayı-ses değil) o biraz sinir bozucu oluyo..

evet abi vosvoslarda bi kere diiink diye ötüyo. böyle ucaklarda anons yapmadan onceki ses gibi:D

bende yeni öğrendim kardeşim sağol

Geri
Üst Alt