Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Baştan Donanımlı Leona Yönelmelimi ?

Ben 2008 tsı sanroflu + orjinal aksesuarlı aldığıma iyi etmişmiyim bu durumda...:confused:

Karar bence iyi etmişim...

Ya sizce..?

O kadar paraya 1.4 Leon almak yerine Ibiza Cupra alın bari de performans olarak da tatmin edici bir araç olsun. Hem de en donanımlı paket olur.

Bu durumdan bende çok rahatsizim ama sırf bunun için aynı aracı değiştirmeye gönlüm elveremez. Benim yapacagım delilik olsa olsa su an aracı satıp uygun fiyatli fr yada cupra almak. Benim su anki aracım da sendeki ile tamamen aynı. Bence gereksiz zararlı bir hareket olur.

O kadar paraya 1.4 Leon almak yerine Ibiza Cupra alın bari de performans olarak da tatmin edici bir araç olsun. Hem de en donanımlı paket olur.

Hatta bocanegro..hem kasa degisme derdi de yok ibiza uzun sure ve cok cekici bir kasa ..dsg sanzuman da cabasi...

yorumlarınız için ayrı ayrı tşk..

diyosunuzki otur oturduğun yere bekle bakalım ;)

Bence de beklemek daha mantıklı. Normalde kasa yaşlandıkça ömrünü doldurdukça ama stokları bitirmek için ama sağabildiğimiz kadar sağalım mantığıyla donanımı bastıkça basarlar ama maalesef leon'da farklı bir durum oldu, hatta tam tersi :) Güncel kasa Leon ve TSI motor gayet güncel bir birliktelik ve bu haliyle bile sizi yıllarca götürür, e yeni kasaya da ne kaldı şurda canım di mi ??

Geri
Üst Alt