Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracimdan ilk resimler

golf'e polo'ya şu canım jantları taktıklarından beri cılkı çıkmış ama hayırlı olsun orjinallik scirocco'da güzel duruyo:) dizeli çıkana kadar bekleyeceğimmm:D

Ben orj harici jant yapanlari sevmiyorum yakismiyor :)

Boyle orj iyi :)

Tesekkurler oncelikle :) araci yayli hic kullanmadim orjinal yaylariyla bir sure kullandim yol tutusu beni tatmin etmedigi icin coil de karar kildim.

Bi arkadasim aracini satiyordu ve onun coillerini aldim. 2900 lira gibi bi fiyati vardi HR marka.

Suande hem goruntu hem yol tutusu on numara oldu 200-220 ile makasa giriyorum savurma yok.

2011 model aracimda bu denli kotu yol tutusu yoktu. 2012 modellerde genel olarak bi sertlik ve tutus problemi var. Eger araciniz 2012 model ise coil kesinlikle tavsiye ederim.

aslında ben yol tutuşunu beğendim aracın sadece biraz sert yayda sıkıntı yapar diye düşündüm sürekli uzun yol yapıyorum amacoil düşünüyyorum 3100 lira diye duydum araştırmalarıma göre bilgi için teşşekür ederim

orjinal halide çok güzel ama değişiklik istenirse 18" veya 19" bbs yakışır bence. arabanın basıklık kıvamı da süper bu arada.

Tesekkurler hocam. Ornek uygulamalara bakiyorumda genelde apaci isi jant seciyorlar

Goruntu cok guzel olur ama Hem konforu dusurmemek hemde yakiti arttirmamak icin sanirim 19" takmam :)

Suanki coillerle esim bobrek tasim olsa kesin duser diyor :)

Tesekkurler hocam. Ornek uygulamalara bakiyorumda genelde apaci isi jant seciyorlar

Goruntu cok guzel olur ama Hem konforu dusurmemek hemde yakiti arttirmamak icin sanirim 19" takmam :)

Suanki coillerle esim bobrek tasim olsa kesin duser diyor :)
19 evet biraz radikal bir seçim olur ama bu basıklıkla çok hoş duracağına inanıyorum. coil için sertliğe değer bence:)

Tesekkurler :)

Yapilan islemler :
Ayna piano black boyama 100 tl
Tavan yarim piano black kaplama 150 tl
On tampon R tipi boyama 100 tl
Turuncu park lambalari 50 tl
Park lamba iptali ve orjinal R-Led montaji 600 tl
Custom Emil son susturucu ve orta iptali 450 tl
Tuning garage difuzor 250 tl
Hr coilover 2000 tl
Amfi & subwoofer 450 tl
Pirelli pzero 4 lastik 1600 tl

Yapilacaklar :
Dr.Ecu yazilim
Hr spacer

Maşallah kazasız belasızda aklıma bişey takıldı custom son susturucu dediğin son ve orta iptali mi yoksa sonun yerine custom bi kazan mı koyuldu ?

Geri
Üst Alt