Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracım ve bakımı!

Gebzeye beklerim kendi ustamız var ayrıca grub üyemizdir her türlü destek ve yardımı yaparız

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhabalar tekrardan. Aracımı aldım sonunda, resmen eski aracımda bu araca geçince eşşekten inip ata binmiş gibi oldum resmen. daha önceden bu konforda araç kullanmadığımdan acayip memnunum diyebilirim. şimdi ise bakımını yaptırmak istiyorum. Sizin ustanızla nasıl irtibata geçebilirim, nasıl fiyat alırım?

Merhabalar tekrardan. Aracımı aldım sonunda, resmen eski aracımda bu araca geçince eşşekten inip ata binmiş gibi oldum resmen. daha önceden bu konforda araç kullanmadığımdan acayip memnunum diyebilirim. şimdi ise bakımını yaptırmak istiyorum. Sizin ustanızla nasıl irtibata geçebilirim, nasıl fiyat alırım?
@otodünyası gökhan ustam
a6d453a91b31f2e3f3b8e25388a49b1b.jpg

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Mehmet Bey'in tavsiyesi ile bugün Gökhan ustaya gittim. Daha önceden bilseydim keşke, Nissan varken de gene giderdim. Sağ olsun bilgisi ve ilgisi dört dörtlük . Geldim ihtiyacım olan tüm bakımı yaptı. Ayrıca genel bir kontrolde yaptı. İlk defa bu tarz bir araba kullandığımdan çok güzel teknik bilgilerde verdi. Üstelik çok iyi bir fiyat verdi çok şaşırdım. bütün parçaları orijinal kullanmasına rağmen . Artık bundan sonra ki ustam inşallah, her durumda ona gideceğim. Mehmet beye ve Gökhan ustaya teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular, aracımı güzel günlerde kullanmak dileğiyle herkese kolaylıklar diliyorum.

Mehmet Bey'in tavsiyesi ile bugün Gökhan ustaya gittim. Daha önceden bilseydim keşke, Nissan varken de gene giderdim. Sağ olsun bilgisi ve ilgisi dört dörtlük . Geldim ihtiyacım olan tüm bakımı yaptı. Ayrıca genel bir kontrolde yaptı. İlk defa bu tarz bir araba kullandığımdan çok güzel teknik bilgilerde verdi. Üstelik çok iyi bir fiyat verdi çok şaşırdım. bütün parçaları orijinal kullanmasına rağmen . Artık bundan sonra ki ustam inşallah, her durumda ona gideceğim. Mehmet beye ve Gökhan ustaya teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular, aracımı güzel günlerde kullanmak dileğiyle herkese kolaylıklar diliyorum.
Gökhan ustamız insanlığı ve ustalığı çok iyidir memnun kaldığınıza çok sevindim buluşmaya gelerekte de tanışmış oluruz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt