Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni aracım leon FR (dsg)

Ben 19 temmuzda alıyordum bu aracı sürtükleri vardı doğuşta da çok işlem görmüştü motor sonrasında capitolün bahçesinde görüşmek için sözleştik bana gelirkende kaza yaptı soğudum ve vazgeçip almadım
allah tekrar hayırlı uğurlu etsin kazasız belasız keyifle kullan kardeşim

bahsetti bunlardan demek sendin o :) hayırlısı diyelim bana nasipmiş ;) doğuş oto da ve kendi ustamda detaylı incelettim aracı ben herseyi ile kabul ettim aracı sıkıntı yok :)

Hayırlı olsun keyifli ve kazasız sürüşler,günler dilerim.

xx

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güle güle kullan...

saolun bugün ilk nazarligimiz geldi :) bebekte balıga gıttım ogleden sonra bi geldim ön sol lastik yerlerde :mad: birisi yanaktan takmış bişeyler neden ama anlamadım taktık yedek lastıgımızı 50 ile sagdan dondum geri :mad: şimdi yarın lastik alıcam .. yapan kişininde epeyce kulaklarını cınlattık :mad:

neyse Allah beterinden saklasın..

Geri
Üst Alt