Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aldığım seat ibiza için servis

ersinsavas

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar. Kocaeli/gebze’de oturuyorum aranıza yeni katıldım.Geçen hafta seat ibiza 2004 signo otomatik vitesli bi araç aldım. Bu ilk aracım . Eşimin ısrarı sonucu otomatik aldık. Bana kalsa manuel kullanıyorum zaten. Gerçi Şu anlık bi problem yok vites geçişleri hiç hissedilmiyor. Gidişi güzel arabayı beğendim yani. Bu fiyatlara renault bakıyordum iyiki almamışım diyorum. Gebze tuzla kartal civarı bildiğiniz işini iyi yapan bi servis varmıdır. Özellikle bu taraflarda oturan arkadaşlardan yardım istiyorum. 2 bin km sonra yağ bakımı felan olacak. İşini iyi yapan ustaya götürmek istiyorum bi sorun çıktığında. Şimdiden teşekkürler. Görüşmek üzere.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selam arkadaşlar. Kocaeli/gebze’de oturuyorum aranıza yeni katıldım.Geçen hafta seat ibiza 2004 signo otomatik vitesli bi araç aldım. Bu ilk aracım . Eşimin ısrarı sonucu otomatik aldık. Bana kalsa manuel kullanıyorum zaten. Gerçi Şu anlık bi problem yok vites geçişleri hiç hissedilmiyor. Gidişi güzel arabayı beğendim yani. Bu fiyatlara renault bakıyordum iyiki almamışım diyorum. Gebze tuzla kartal civarı bildiğiniz işini iyi yapan bi servis varmıdır. Özellikle bu taraflarda oturan arkadaşlardan yardım istiyorum. 2 bin km sonra yağ bakımı felan olacak. İşini iyi yapan ustaya götürmek istiyorum bi sorun çıktığında. Şimdiden teşekkürler. Görüşmek üzere.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı olsun aracınız bende gebzedeyim tatlı kuyuda ustamız var her konuda yardımcı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt